אנג'לינה פיברניק של ג'רזי שור מכחישה בגידה בכריס לרנגירה

מדבר. חוף ג'רזי כוכב אנג'לינה פיברניק מגיבה להאשמות שהיא בגדה בבעל הפרוד כריס לרנגירה עם אול סטאר שור costar לואיס "פוטרו" קבאלרו במהלך ראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"הייתי מאוד פתוח וישר. סיפרתי לכולם מהקפיצה מה קרה", מספרת אנג'לינה בקשר תוך כדי קידום קידום הבכורה של הסדרה של Paramount+'s אול סטאר שור. "אולי זה קצת נשך אותי בתחת, כי כאן אני כנה ופתוחה."

היא מוסיפה, "אני ממש אקבע את השיא כשכל העניין הזה ישודר".

בעוד אנג'לינה, 35, וכריס, 42, שניהם הואשמו בבגידה בנישואיהם, כוכבת MTV התמודדה עם טענות שניהלה רומן של שנתיים עם חוף אקפולקו כוכב. הרומן לכאורה של אנג'לינה עם לואיס, 29, יהיה מקור עיקרי לדרמה במהלך החלק השני הקרוב, עונה 5 של חוף ג'רזי: חופשה משפחתית.

Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

איש הטלוויזיה ממשיך להכחיש כי היה לה רומן עם יליד מקסיקו, ומתעקש שהיא לא הכירה אותו בתקופה שבה החל הרומן לכאורה שלהם. "יש לי את כל הקבלות שאני צריכה ואני לא מכירה מישהו כבר שנתיים עד אוגוסט", אומרת אנג'לינה. "אז איך יצאתי עם מישהו במשך שנתיים?"

בקטע טיזר לחלק השני של חוף ג'רזי: חופשה משפחתיתעונה 5 של מייק "המצב" סורנטינו כינתה את אנג'לינה "רמאי". אחרי הקליפ נוצר ויכוח סוער שבו טען שיש לה "חלקים צדדיים מרובים" במהלך נישואיה לכריס.

"לא היה לי חלק צדדי כל הזמן שהייתי נשוי. זה עוד שקר", ממשיך יליד סטטן איילנד. "אני הולך להיות פתוח וישר בעמוד האינסטגרם שלי כשיורשה לי לדבר על מה שלא אמיתי. ומה מומצא וסיפור מזויף”. היא מוסיפה, "צירי הזמן לא מסתדרים."

לקראת הפרקים החדשים, מייק, 39, סיפר באופן בלעדי בקשר שהוא לא התאפק כשזה הגיע לדרמה של אנג'לינה. "העונה הזו בהחלט הרבה יותר מבולגנת ממה שהייתי רוצה", אמר על מה לצפות מהעונה הממושכת. "אבל יחד עם זאת, אם מישהו מההחלטות של הקבוצה מתחיל לדמם לתוך החיים שלנו ולהפוך את החיים שלנו למבולגנים, זה הזמן שבו אני אקרא לך לצאת."

באשר לפרידה המגעיל שלה מכריס, אנג'לינה המשיכה והסבירה זאת חוף ג'רזי הצופים ראו רק צד אחד של נישואיהם. "אנשים לא באמת יודעים מה קורה מאחורי דלתיים סגורות בין כריס ואני." היא אומרת. "אז אני אקבע את השיא ישר בהמשך הדרך. לא יכול לחכות לזה."

כריס הגיש בקשה לגירושין מאנג'לינה בינואר 2022, בקשר אושר בפברואר. על פי המסמכים, הוא ציין בהגשת "הבדלים בלתי ניתנים לגישור שגרמו לאותו התמוטטות הנישואין לתקופה של לפחות שישה חודשים" כסיבה לגירושין.

אול סטאר שור בכורה ב-Paramount+ יום רביעי, 29 ביוני.

קישור מקור