אנג'לינה פיברניק של ג'רזי שור "מתחזקת סקס" תוך כדי גירושים

היא המשיכה הלאה. חוף ג'רזי כוכב אנג'לינה פיברניק פותחת על חיי היכרויות שלה בעקבות הפיצול הדרמטי שלה מהאקס כריס לרנגירה במהלך ראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"אני יוצאת עכשיו ואני מאוד שמחה", אומרת אנג'לינה, בת 35, בלעדית בקשר לקראת הבכורה של אול סטאר שור. "לפחות אני עושה סקס עכשיו, אני חייבת להיות כנה", היא צוחקת, ורומזת להערות הקודמות שלה על חיי המין ה"לא קיימים" שלה ושל כריס.

"זה כאילו, אנחנו נילחם, ואז מי שמתחיל את הקרב לא ירצה לדפוק", היא התוודתה במהלך פרק יוני 2021 של חוף ג'רזי. "אז הוא לא רוצה לדפוק, אני לא רוצה לדפוק – אף אחד לא רוצה לדפוק."

"אני לא יודעת אם נוכל להחזיר את הניצוץ למערכת היחסים שלנו, וזה לא דבר טוב", הוסיפה.

באשר לאופן שבו היא מוצאת רווקים מתאימים לאחר הגירושין, אנג אומרת שהיא "יכולה פשוט לפתוח את ה-DM שלי וזה כמו עדר".

איימי זוסמן/שטרסטוק

"אני אשב שם ימים שלמים [scrolling through my DMs] ואני מחמיאה", היא מוסיפה.

לכוכבת MTV והאקס שלה היו מערכת יחסים סוערת שהייתה זרועה טלאים סלעיים שהמעריצים צפו בהם במהלך השנים חוף ג'רזי. הנישואים שלהם התחילו קשות כאשר חבריה לשחקנים – ג'ני "ג'ווווו" פארלי, ניקול "סנוקי" פוליצי ו דינה קורטזה – צלו אותה במהלך הנאום של השושבינות שלהם בקבלת הפנים לחתונה בנובמבר 2019.

הכל הסתיים עבור בני הזוג פחות משנתיים לאחר שקשרו את הקשר כאשר יליד סטטן איילנד הגיש בקשה לגירושין בינואר 2021. השניים השלימו מאוחר יותר, ובשנה שלאחר מכן אמרה אנג'לינה בקשר שהיא וכריס עדיין היו ביחד אבל "עובדים על" הנישואים שלהם.

"אנחנו מנסים… אני רק חייבת לומר שזה היה הרבה", היא הודתה אז. עם זאת, רק שבועות לאחר מכן, כריס

שלו עצמו ציין את "הבדל בלתי ניתן ליישוב" כסיבה מאחורי הפיצול, בקשר אושר בינואר 2022.

כעת, עם אנג'לינה במקום מאושר בחיים, היא מאחלת לכריס "הטוב ביותר" וממשיכה הלאה, ומוסיפה כי "אין רגשות קשים".

"אנשים פשוט לפעמים לא משתלבים היטב, והם לא אמורים להיות עם מישהו", היא אומרת בקשר. "זה פשוט, זה לא מסתדר לטווח הארוך." היא ממשיכה ומודה שזה "מבאס" שמערכת היחסים שלה מתנגנת בטלוויזיה רק ​​כדי שזה יסתיים בגירושים, אבל מוסיפה, "הנה אני… רק קדימה."

"אני רק רוצה שלא יהיה לי דם רע עם אף אחד. אני רק רוצה לאחל לו את הטוב ביותר. וזה כל מה שאני יכולה לעשות הלאה בחיי ופשוט להמשיך הלאה ולהיות מאושרת", היא אומרת.

אול סטאר שור בכורה ב-Paramount+ יום רביעי, 29 ביוני.

קישור מקור