אנדריי, הבית המבולגן של אליזבת: תמונות

אנדריי, הבית המבולגן של אליזבת: תמונות

הכאוס של חג המולד! ארוס בן 90 יום כוכבים אנדריי קסטרבט ו אליזבת קסטרבט (לבית Potthast) לקחה מעריצים לביתם המבולגן בעקבות חגיגות החג של 2022.

"הבוקר שאחרי מסיבת חג המולד…", שיתף יליד מולדובה לצד סרט אינסטגרם של דצמבר 2022 של התוצאות בחדר המשחקים של הילד. בקליפ, אנדריי יורק את הקפה שלו כשהוא נכנס לחדר העמוס ורואה את הבלגן שהצטבר במהלך מפגש חג המולד המשפחתי.

החדר הגדול נראה כאילו התפרץ כשצעצועים זרקו על הקרקע. ממטבח משחק ועד לבית בובות ענק, חפצי נוי היו מפוזרים בחלל. בסצנה אחרת, בתו, אלינורקפצה בשובבות על הספות כשהיא זרקה עוד כסף מזויף לאוויר.

בקטע התגובות, אחותה של אליזבת, בקי ליכטוורךהוסיפה בצחוק כי לבנה בן ה-3 מאדס "לא היה שום קשר לזה".

אנדריי ואליזבת חוגגים את החג בפעם הראשונה כמשפחה בת ארבע נפשות כשהזוג קיבל את פניהם של תינוקם מספר 2, בן בשם ווינסטון ליאו, באוקטובר 2022.

"הוא פה! קיבלנו את פנינו לעולם של התינוק היקר והיקר וינסטון ליאו קסטרבט ב-10/4/2022 במשקל של 7 פאונד 10 oz 20 אינץ' ארוך", כתבה ליבי לצד תמונות של המשפחה בבית החולים.

"הלב שלנו כל כך מלא בשמחה עכשיו ואנחנו כבר אוהבים להיות משפחה של ארבע נפשות. אלי היא אחות גדולה גאה והכול על אחיה התינוק 'Win'!" ה ארוס בן 90 יום אלום המשיך. "ללדת ילד זו אנרגיה אחרת לגמרי ואני כל כך אוהב אותה!!!⁣"

בעוד אליזבת חגגה את החגים עם אחותה בקי – אחותה ג'ן דייויסהתאחדה עם אחיה צ'רלי פוטסט ואשתו מג פוטסט לחגיגות 2022.

במהלך העונה האחרונה של ארוס 90 יום: באושר ועושר, אנדריי גילה שהוא וליבי קיבלו את ההחלטה להתרחק מצ'ארלי לאחר קטטה שפרצה במהלך ברביקיו משפחתי בעונה 6.

צ'רלי מצידו, סיפר בעבר בקשר שאחותו וגיסו צריכים "להתגבר" על הריב המשפחתי שלהם.

"תפסיק לשנוא," הוא אמר באוקטובר 2022, בעוד מייגן הוסיפה, "החיים קצרים מכדי לשנוא את המשפחה שלך. אם אתה רוצה לדבר על גבולות, כן, אנחנו יכולים לדבר על גבולות. אבל כמו לנתק אותנו כאילו אנחנו לא קיימים?"

המשך לגלול כדי לראות תמונות של ארוס בן 90 יום מככבים בביתם המבולגן של אנדריי קסטרבט ואליזבת פוטסטסט.

קישור מקור