אנדריי עבודה חדשה, עסקים עם אנדי

עובד קשה! ארוס בן 90 יום כוכב אנדריי קסטרבט משיקה מיזם עסקי חדש עם זכיינית costar אנדי קונץ, בקשר יכול לחשוף באופן בלעדי. בראיון וידאו, כוכב TLC חושף כיצד הוא מלהטט בעבודה החדשה שלו בנוסף להיותו בעל לאישה אליזבת "ליבי" פוטהסט קסטרבט כמו גם אבא לשניים.

"אני חושב שזה פשוט כי אנחנו שמים [my wife’s] העבודה ביד אשתי והעבודה שלי ביד. אז היא אחראית כרגע למען הילדים", אומר אנדריי, בן 36. "הבת שלי כבר, היא הולכת לבית הספר, יש לה בעצם את הקטע שלה. היא כבר ילדה גדולה. וינסטון קטן יותר וצריך לטפל בו, אבל 50 אחוז מהיום הוא ישן”.

אנדריי וליבי, 31, חולקים את הבת אלי, 4, והבן וינסטון, 4 חודשים. האב הגאה המשיך, "אז יש לך הרבה זמן בידיים שלך. בגלל זה [Libby] יכולה להתרכז בדבר שלה. אני מתרכז בעסק שלי, אני נוסע".

בחודשים שחלפו מאז קיבל את פני התינוק מספר 2, יליד מולדובה התמקד בבניית עסק עם שלו ארוס בן 90 יום קוסטר אנדי. אנדריי וליבי עשו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בריאליטי בעונה 5 של ארוס בן 90 יום ואילו אנדי, 36, ערך את הופעת הבכורה שלו בזכיינית בפרק במאי 2020 של ארוס 90 יום: בהסגר עצמי עם ארוס 90 יום: לפני 90 הימים אלום קורטני רארדנץ. השותפים העסקיים, ששניהם מתגוררים בפלורידה, התחברו לראשונה ברשתות החברתיות אך לא הפכו לחברים עד שהתחברו מחדש באופן אישי שנה לאחר מכן במסיבת יום הולדת של חבר משותף בלוס אנג'לס. הם מיד פגעו בזה ונקשרו לתרבויות המזרח אירופיות ולתחומי העניין המשותפים שלהם.

באדיבות אנדי קונץ

"יש לנו אהבה משותפת, וזה כסף. [The] רצון להרוויח עוד ועוד, שנינו נלהבים מזה", אומר אנדריי על איך הוא ואנדי הצליחו לאחר שנפגשו באופן אישי בפעם הראשונה. אנדי מוסיף, "אנחנו ממדינות שונות, אני מגרמניה, הוא ממולדובה, מדינות שונות מאוד. אבל עדיין יש את הלך הרוח האירופאי הזה לגבי עסקים והחלום האמריקאי שיש לנו".

הם נשענו זה על זה כדי לקבל עצות כיצד להסתגל לתרבות העסקית באמריקה, שלדבריהם שונה מאירופה. אחד המכשולים הגדולים ביותר ששניהם התמודדו הוא התמודדות עם מתחרים, רמאים וכן הפרשנות השגויה של ה"מבטאים" שלהם או סגנונות ה"תקשורת" שלהם.

"כולם חושבים שיש לנו טון רע כשאנחנו מדברים. כשאנחנו מדברים, [people are thinking] שאנחנו אגרסיביים," אומר אנדריי. אנדי מסביר, "זה הולך אפילו רחוק יותר מאשר מבטאים. זה גם תקשורת שאנחנו מאוד מתוכננים וישירים. הייתה לי עבודה באמריקה התאגידית ואנחנו אמורים להעביר ביקורת על אנשים ולתת להם משוב, ואחר כך אמרו לי, 'לא, לא, לא, אתה לא יכול להגיד מה הם עושים לא בסדר. אתה צריך להגיד להם שיש הזדמנות לעשות את זה אפילו טוב יותר'. וזה פשוט לא אני. אני לא יכול, אני נותן לך את זה ישר. וזה שוב, מה שעובד בין אנדריי לביני. אנחנו יכולים להגיד אחד לשני כשמישהו מתפרץ וכשאתה שומע את זה, אתה יודע בדיוק מה לעשות."

כשנשאל מה גרם לו לרצות להיכנס לעסקים עם אנדי, אנדריי אומר שהכל היה על הצלחת העבר של אנדי. "אנדי הוא יזם והיו לו הרבה מיזמים שהוא הצליח בהם. בדקתי את זה, עשיתי לו בדיקת רקע, ברור", אמר אנדריי בצחוק. "הבחור הוא יזם סדרתי ויש לו הרבה ניסיון. למדתי ממנו הרבה דברים".

ארוסה בן 90 הימים אליזבת אנדריי ילדים
באדיבות אליזבת קסטרבט/אינסטגרם

באשר למה שגרם לאנדי לרצות לחבור לאנדריי, איש העסקים שם לב למוסר העבודה של אנדריי. "כולם מכירים את אנדריי מתוכנית הטלוויזיה, וכך גם הכרתי אותו בעבר, לפני שפגשתי אותו באופן אישי. אבל אני גם מכיר את האנדריי שנמצא בבית", מסביר אנדי. "הבחור הזה הוא מהגר ממדינה במזרח אירופה. הוא גר בבית נחמד. יש לו אישה יפה. יש לו שני ילדים מקסימים. יש לו שתי מכוניות, זו כבר הצלחה לכולם. והוא שואף ליותר".

אנדי מוסיף שהוא ואנדריי גם משלימים זה את זה בחוזקות ובחולשות שלהם, מה שהופך אותם לקבוצה טובה. הם גם התחברו על החזון והדחף המשותף שלהם להגשים את הגרסה שלהם לחלום האמריקאי תוך שהם מגיעים מהרקע התרבותי הדומה שלהם.

"זה מיועד במיוחד לאנשים שמגיעים לכאן בשביל ההזדמנות לחיות את החלום האמריקאי. זה רק בשביל אנשים שמגיעים לכאן והם מבינים כמה דברים אתה יכול לעשות בפועל באמריקה ואיך הקפיטליזם פועל לטובת אנשים שרוצים לשאוף ליותר", אומר אנדריי. "אז אנחנו משתמשים בכלים האלה לטובתנו. המשותף לנו כאן הוא רק היכולת ללכת וללכת וללכת. כשמישהו עוצר, אנחנו עושים את השעה הנוספת הזו של עבודה ולפעמים אנשים לא מוכנים לזה. אנחנו בטופ של המשחק בכך שאנחנו עושים את זה".

אנדי מפרט, "אני חושב שבאירופה, כולם רגילים לעבוד עם שמונה עד חמש והרבה יותר קשה שם להקים עסק משלך. כמו כן, הרבה יותר קשה להקים עסק. אתה צריך כמות מסוימת של הון. לוקח שבועות על גבי שבועות להקים חברה. הנה, אתה בא לכאן, כולם שומעים על החלום האמריקאי, כולם מסתכלים על הוליווד ועל כל האנשים העשירים האלה. אז ברגע שאתה מגיע לכאן, אתה לא מפסיק לעבוד כי אתה רוצה להגשים את החלום הזה. אני חושב שזה קשר שיש לנו שתמיד, שוב, תמיד שואף ליותר".

הוא מסביר שגם כשהוא ואנדריי עבדו עבור אנשים אחרים, הם עדיין היו חולמים רעיונות להקמת עסק "בצד" לאחר שחזרו הביתה מעבודות היום שלהם. "מכיוון שאמריקה היא פשוט שוק כל כך גדול, ואתה יכול לעשות את זה כאן מבלי להמציא את המוצר שלך", מוסיף אנדי. "אתה יכול לעשות את זה בלי שיהיה לך כסף, אתה משיג משקיעים. אתה יכול לעשות עסק, זה לא משנה מאיפה אתה בא ומה יש לך משאבים”.

באשר לעסק שלהם, אנדי מסביר יותר על המיזם החדש שלהם. "זה בתחום המסחר האלקטרוני, אנחנו פשוט לא מדברים על זה עדיין בשביל יתרון תחרותי שאנחנו רוצים לחפש", אומר היזם. "התחלנו בסוף השנה שעברה, כמו אמצע דצמבר. כבר שכרנו חמישה אנשים. אנחנו כבר רווחיים תוך חודש. אנחנו מטיילים הרבה, שאולי אשתו של אנדריי לא כל כך אוהבת, שאני גונבת לו הרבה מהמשפחה שלו. אבל זה מאוד כיף. זה סטארט-אפ טיפוסי, זה כאוס. אתה לא יודע מה יביא היום הבא. תמיד יש אי ודאות. אבל אנחנו חושבים שזה יהיה נהדר".

קישור מקור