אנדריי קסטרבט שינוי ירידה במשקל

אנדריי קסטרבט שינוי ירידה במשקל

הִתגַנדְרוּת! ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? כוכב אנדריי קסטרבט ידוע ביחסיו הרות אסון עם אשתו אליזבת פוטסטהמשפחה של, אבל יליד מולדובה לא מתבייש לחלוק את השינוי הגדול שלו בירידה במשקל.

האבא לעתיד לשניים קשר את הקשר עם יליד פלורידה בדצמבר 2017 וערך את הופעת הבכורה שלו בזכיינית בעונה 5 של ארוס בן 90 יום לאחר שפגש את אשתו באפליקציית היכרויות. באותה תקופה, אנדריי התגורר באירלנד ועבד כסדרן.

לאחר שהתאהבו, הזוג החליט להגיש בקשה לויזה K-1. לאחר המירוץ בן 90 הימים שלהם במורד המעבר, אליזבת הפכה למפרנסת היחידה של משק הבית, כאשר אנדריי הפך לאבא בבית כדי לטפל בבתם הצעירה, אלינור. הדינמיקה המשפחתית החדשה גרמה לשוטר לשעבר לעמוד בביקורת חריפה בנוגע למוסר העבודה שלו וצברה מוניטין בקרב הצופים כמטעין חופשי. משפחתה של אליזבת שאלה גם אם הסדרן לשעבר השתמש בה עבור גרין קארד.

לאחר שובם של הזוג בעונה 5 של הספין-אוף, הצמד התחתן מול משפחתו של אנדריי במולדובה, וחבריו של אנדריי התבדחו שהוא נעשה "רך" מאז שהותו בארצות הברית.

"אמריקה סוג של משנה את אנדריי", התוודה מרסל, חברו משכבר הימים ושותפו הקודם לחדר, בפני המפיקים בפרק ביולי 2020. "פעם הוא היה עובד קשה. הוא נהיה רך מדי."

עם זאת, הבוגר של TLC שינה את אורח חייו מאז שנתקע בהסגר והוכיח שהוא מסור בכל הנוגע לבריאותו. אנדריי מעדן כעת מבנה גוף מאוד אטום ולעתים קרובות ישתף את האימונים שלו עם יותר מ-344,000 עוקביו באינסטגרם.

"כל מה שאתה צריך זה קטלבל נחמד (60 פאונד) לאימון מדהים של הגוף המלא," באושר ועושר כוכב כתב בזמן שהגמיש תמונת סלפי ללא חולצה בחצר האחורית שלו. מלבד משטר אימון אינטנסיבי, אנדריי הדגיש שהסוד לירידה במשקל הוא ארוחות בריאות מלאות בירקות וחלבון.

למרות שכוכב הריאליטי עדיין לא חשף כמה בדיוק הוא ירד במשקל, הסלפי האחרון שלו רק מוכיח שהוא עשה עבודה גדולה בחדר הכושר.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות תמונות של מסע הירידה במשקל של אנדריי.

קישור מקור