אנה, ג'ים בוב, עוד משפחה

ג'וש דוגראשתו של, אנה דוגרואבא ג'ים בוב דוגר הגיע לבית המשפט בארקנסו לצורך גזר דינו תוך משפט פורנוגרפיית ילדים שלו, בתמונות שהגיעו על ידי השמש, בנוסף ל ג'וי-אנה פורסיית' (לבית דוגאר) ו יאשיהו דוגר.

אנה, בת 33, הייתה הראשונה שהגיעה לשימוע ביום רביעי, 25 במאי, ונראתה "ברוח טובה", לפי העיתון. היא לבשה שמלה כחולה עם ז'קט, ואילו ג'ים בוב, בן 56, לבש חליפה שחורה ועניבה אדומה.

באותו בוקר, אחותו של ג'וש ג'יל דילארד'בעלה של (לבית דוגאר), דריק דילארדציטט פסוק מקראי בסדרת ציוצים לכאורה על הדיון.

"'שכן שליטים הם לא טרור להתנהגות טובה, אלא לרעה'", כתב דריק, בן 33, באמצעות טוויטר. "'האם לא תהיה לך פחד ממי שנמצא בסמכות? אז עשה מה שטוב ותקבל את הסכמתו כי הוא עבד ה' לטובתך'”.

בהודעת ההמשך שלו, ה סומך על אלום כתב, "'אבל אם אתה עושה רע, פחד, כי הוא לא נושא את החרב לשווא. כי הוא עבד אלוהים, נוקם המוציא את זעמו של אלוהים על העושה,' (רומים י"ג:3,4)."

טובי קנהאם/רישוי חדשות/MEGA

למרות שבעלה של ג'יל לא התייחס באופן בוטה לג'וש, זה לא החבר הראשון במשפחת דוגר שמתבטא נגד לשעבר 19 ילדים וסופרים כוכב. בת דודה איימי קינג (לבית דוגאר) הביעה בפומבי את מחשבותיה על המצב בשבועות שקדמו לגזר הדין, שתוכנן במקור ל-5 באפריל. עם זאת, ג'וש ועורך דינו הגישו בקשה לעיכוב הדיון.

ב-18 במאי סיפרה איימי, בת 35, באופן בלעדי בקשר שהאלום המבויש TLC נמצא ב"התעוררות גסה" עם עונש המאסר שלו.

"אני באמת לא חושבת שאפשר לעשות צדק במאה אחוז עבור אותם קורבנות", הסבירה איימי. "אבל אני כן יודע – למעשה חיפשתי כמה פרטי כלא לאחרונה בגלל [I’m] רק מנסה לקבל מושג על מה באמת הולך לקרות לו… ואני הייתי מאוד מאוד מאוד חוששת לו הייתי."

למרות שג'וש הוא בן דוד שלה, איימי ציינה שכעת היא לא יכולה לחשוב עליו [her] בן דוד", אלא פשוט "אדם נורא".

רק ארבעה ימים לפני כן, ילידת ארקנסו הטיחה בפומבי את אנה בסדרת סרטוני TikTok על כך שהיא עומדת לצד בעלה.

"אנה, אני אוהבת אותך", הבטיחה איימי באחד הקליפים ב-14 במאי. "אהבתי אותך מהיום הראשון שנכנסת למשפחה שלנו, אבל תן לי לומר לך משהו, אתה מראה לנשים בכל העולם שעוקבים אחריך שזה בסדר שיש מתעלל בבית שלך, סביב הילדים היפים שלך".

היא המשיכה בנאום שלה, "אתה מראה לכולם שזה בסדר לרמות, זה בסדר להשתמש בי בתור בובת סמרטוטים. זה בסדר… תכבד יותר כבוד עצמי מזה."

מלבד אנה, איימי גם כינתה את משרד עקרונות החיים הבסיסיים של המכון "כת" בציוץ שכתבה ב-15 במאי.

בדצמבר 2021, ג'וש נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים. לאחר מכן, הוא היה במעצר בפייטוויל, ארקנסו, כשהמתין לגזר הדין. השימוע שלו ב-25 במאי החל בשעה 9:30 בבוקר CT. הוא עומד בפני עד 20 שנה.

קישור מקור