אנה דוגאר 'עדיין בא לידי ביטוי' עם עונש המאסר של ג'וש

עדיין בעיבוד. אנה דוגר היא "עדיין מתמודדת" עם בעלה ג'וש דוגרעונש המאסר של, אומר מקורב בלעדית בקשרבמיוחד מכיוון שהוא "יעף לכל כך הרבה זמן".

"הילדים יהיו בסדר לזמן מה, אבל אז הם יתחילו לשאול מיליון שאלות", מוסיף המקור. "זה הרבה להתמודד איתו, אבל היא חזקה ונחושה".

המקורב חושף גם כיצד אנה, שאמורה לחגוג את יום הולדתה ה-34 ב-23 ביוני, מתמודדת עם המצב. "אנה מסתמכת על אמונתה כדי להתמודד עם האתגרים שלפנינו", מסביר המקור. "אני מקווה שיהיה לה יום הולדת נעים, אבל היא אף פעם לא עושה את זה על עצמה."

בנוסף, המקור אומר שאנה המשיכה לנהל מערכת יחסים קרובה עם משפחתו של ג'וש. "המשפחה של אנה, משפחת קלר, התגייסה סביבה, אבל היא עדיין קרובה גם לדוגארים", אומר המקורב. "היא לא הפנתה עורף לחמותיה."

באדיבות אנה דוגאר/אינסטגרם

יליד ארקנסו עומד לצד ג'וש, 34, לאחר שנידון ליותר מ-12 שנות מאסר לאחר שנמצא אשם באשמת קבלת והחזקת חומר התעללות מינית בילדים בדצמבר 2021. עם זאת, האישום האחרון בוטל במהלך הדיון בגזר הדין. .

בנוסף לעונש המאסר שלו, ג'ים בוב ו מישל דוגרבנו הבכור יצטרך לרצות 20 שנות מאסר על תנאי כאשר ישוחרר. אסור לו לבקר ללא השגחה עם ילדיו ולא תינתן לו גישה למחשב ולא יוכל לצפות בפורנוגרפיה למבוגרים.

לשעבר 19 ילדים וסופרים כוכבים חולקים שבעה ילדים. הם קיבלו את פניהם של התינוק הצעיר ביותר שלהם, ילדה בשם מדיסון, חודש לפני תחילת משפטו של ג'וש בנובמבר 2021.

ג'וש נעצר באפריל 2021 לאחר שפורנוגרפיית ילדים התגלתה במחשב במקום עבודתו ושוחררה מאוחר יותר בערבות. "דוגר החזיק לכאורה בחומר זה, שחלקו מתאר התעללות מינית בילדים מתחת לגיל 12, במאי 2019", לפי הודעה לעיתונות שחלקה משרד התובע של ארצות הברית במחוז המערבי של ארקנסו באותה עת.

מקורב אחר סיפר בעבר בקשר שאנה לא שוקלת לעזוב את ג'וש כדי להתחיל חיים חדשים עם מישהו אחר.

"היא לא הטיפוס שמחפשים או אפילו שוקלים להתחיל חיים חדשים עם גבר אחר, אבל יש הרבה גברים עולים ודתיים בכנסייה שיעריכו יטפלו באישה כמו אנה", שיתף המקור במאי. "יש הרבה אהדה כלפיה."

קישור מקור