אנה דוגאר על נישואי ג'וש: 'מתפללת כל הזמן'

אנה דוגאר על נישואי ג'וש: 'מתפללת כל הזמן'

דרך קשה לפנינו. 19 ילדים וספירה אלום אנה דוגר היא "מתפללת כל הזמן" על "עתיד" נישואיה ג'וש דוגר בעודו מרצה את עונש המאסר בן העשור שלו, מספר מקור בלעדית בקשר.

"אנה עדיין מפקפקת מאוד בעתידם", אומר מקורב המשפחה. "היא לקחה את נדרי החתונה שלה ברצינות והיא רוצה לעמוד לצד הגבר שלה וכל זה, אבל המציאות של המצב שלה קשה מאוד".

המקור מוסיף כי אם לשבעה, 34, "מנסה להישאר חיובית, אבל זה לא קל".

כוכב הריאליטי המבוזה, בן 34, נמצא אשם בקבלה והחזקת פורנוגרפיית ילדים בדצמבר 2021. במהלך הדיון בגזר הדין שלו במאי 2022, ג'וש הורה לרצות כמעט 13 שנים מאחורי סורג ובריח במכון הכליאה הפדרלי (FCI) סיגווויל בסיגוויל, טקסס . עם זאת, מאוחר יותר התברר כי בוגר TLC אמור להשתחרר ב-12 באוגוסט 2032. הוא ירצה רק יותר מעשור בכלא.

המקור מציין כי אנה – שחולקת את הילדים מקינזי, מריאלה, מרקוס, מייסון, מייקל, מרדית' ומדיסון עם בעלה – "רוצה את ג'וש לצידה, כבעל וכאב לילדיהם", אולם זה "זה" לא אפשרי פיזית כרגע, או בעתיד הקרוב."

"עשר שנים מאחורי סורג ובריח מרגישות עבורה כמו חיים שלמים", מוסיף המקורב.

בעוד ג'וש נמצא בעיצומו של ערעור על המקרה שלו, אנה – שנישאה ג'ים בוב ו מישל דוגרהילדה הבכורה של 2008 – קיבלה ייעוץ מ"מנהיגים בכנסייה" לגבי האפשרויות שלה בכל הנוגע לנישואיהם.

"גירושים זה לא משהו שהיא רוצה, אבל היא תשקר אם היא אומרת שהיא לא מפקפקת בעתידה עם ג'וש", אומר המקור בקשר. "אנה התחתנה עם ג'וש לטוב ולרע וזה לא יכול להיות יותר גרוע מזה."

כדי להחמיר את המצב, מערכת היחסים של יליד פלורידה עם משפחתו של ג'וש – כולל הוריו ואחיותיו הבוגרות – היו "מסובכות" ו"לא זהות" מאז הרשעתו, כך אמר בעבר מקור נפרד. בקשר באוקטובר 2022, והוסיפה כי היא "מתרחקת מ [his] אחיות."

"זה התחיל אחרי שכמה מבני משפחה דיברו על מעצרו של ג'וש", אמר אז המקור. "אנה לקחה את זה כבגידה והיא עדיין לא מוכנה לסלוח לגמרי לכמה מבני משפחה."

כעת, המקורב אומר "אף אחד מלבד אנה לא יודע מה צופן העתיד שלה".

הנציגים של אנה וג'וש לא הגיבו מיד בקשר'בקשה של תגובה.

קישור מקור