אנה דוגר זכתה בסוודר חג המולד המכוער של הבן מייקל

קרא. אנה דוגר הוטחה על בחירת סוודר חג המולד המכוער של בנה מייקל בתור בעלה, ג'וש דוגרמרצה בכלא.

ב סרטון יוטיוב משותף לאחיו של ג'וש, ג'דידיה דוגרואשתו, קייטי דוגרביום שבת, 17 בדצמבר, נראה מייקל, בן 11, לבוש בסוודר ועליו חנוכיות, כמו גם כיפה על ראשו, כשהשתתף במסיבת סוודרי חג המולד המכוערת של המשפחה.

בעוד שמייקל הופיע רק קצר בקליפ, המעריצים מיהרו למדור התגובות לקרוא לאנה, 34, על כך שאפשרה לבנה ללבוש את הסוודר למסיבה.

"מה הייתה כוונתו של הילד שלבש את ה-Yarmulke? משתמשים ב-Yarmulke מתוך דבקות באמונה היהודית, לא בשביל מה שהוא שימש כאן", שאל אחד משתמשי יוטיוב.

באדיבות ג'דידיה וקייטי דוגאר/יוטיוב

אחרים מתחו ביקורת על החלטתם באינסטגרם. "אני יהודי ובעיקר יהודי תרבותי, אבל זה מתגבר. חסר כבוד לחלוטין", כתב אדם אחר. משתמש נוסף הגיב, "הכיפה… חסרת הגנה. זה חלק מהאמונה היהודית, לא רק בחירת ארון בגדים".

"זה מוזר ובור, אבל למה אתה מצפה", הוסיף משתמש עוקב במדיה החברתית.

זו לא הפעם הראשונה שאנה זוכה לביקורת על החלטותיה השנויות במחלוקת. בעוד אנה לא הייתה פעילה לאחרונה ברשתות חברתיות ו מחקה את חשבון האינסטגרם שלה באוקטוברהיא נהגה לחלוק באופן קבוע את אמונותיה הטעונות פוליטית טוויטר.

בנוסף למייקל, אנה וג'וש, בני 34, חולקים ילדים מקינזי, מריאלה, מרקוס, מייסון, מרדית' ומדיסון.

ג'וש מרצה כעת ב-FCI Seagoville בסיגוויל, טקסס, לאחר שנמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים בדצמבר 2021. במהלך הדיון בגזר הדין שלו, האישום של החזקת פורנוגרפיית ילדים בוטל.

ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגרהילד הבכור של הילד "לכאורה השתמש באינטרנט כדי להוריד חומר של התעללות מינית בילדים", דיווח משרד התובע של ארה"ב במחוז המערבי של ארקנסו בהודעה לעיתונות. "דוגר החזיק לכאורה בחומר זה, שחלקו מתאר התעללות מינית בילדים מתחת לגיל 12, במאי 2019".

עם זאת, ג'וש נידון במקור לרצות 12.5 שנות מאסר במאי 2022 בקשר מאוחר יותר אישר ביולי שתאריך השחרור שלו שונה ל-12 באוגוסט 2032. הוא יבלה קצת יותר מ-10 שנים מאחורי סורג ובריח.

בתור המבוזה 19 ילדים וספירה אלום מתכונן לבלות את חג המולד בכלא, בקשר נאמר בלעדית שאנה היא שוקל לחגוג את החג עם ג'ים בוב, 57 ומישל, 56, בתוך מערכת היחסים המתוחה שלה עם משפחתו של ג'וש.

"יש חלוקה משפחתית מאז שג'וש הורשע, אבל היא עשויה לראות את ג'ים בוב ומישל בחג המולד בארקנסו", שיתף מקורב עם בקשר בנובמבר. "היא לא מוכנה לראות את כולם, אבל הילדים מתגעגעים לבני הדודים שלהם והעדיפות של אנה היא להבטיח לשבעת ילדיה חופשה נפלאה".

כוכב הריאליטי לשעבר היה גם "מתרחקת" מאחיותיו של ג'וש בתוך הצרות המשפטיות שלו. "זה התחיל אחרי כמה בני המשפחה דיברו על מעצרו של ג'וש", סיפר מקורב נוסף בקשר באוקטובר. "אנה לקחה את זה כבגידה והיא עדיין לא מוכנה לסלוח לגמרי לכמה מבני משפחה."קישור מקור