אנה דוגר לא "שוקלת" לעזוב את ג'וש ל"אדם אחר"

לא מוכן לוותר. אנה דוגר לא שוקלת לעזוב את הבעל ג'וש דוגר להתחיל חיים חדשים עם מישהו אחר בעקבות עונש המאסר שלו, אומר מקור בלעדית בקשר.

"היא לא הטיפוס שמחפשים או אפילו שוקלים להתחיל חיים חדשים עם גבר אחר, אבל יש המון גברים עולים ודתיים בכנסייה שיעריכו יטפלו באישה כמו אנה", משתף המקורב. "יש הרבה אהדה כלפיה."

אנה, בת 34, עמדה לצידו של ג'וש לאורך משפט פורנוגרפיית הילדים שלו וגזר הדין. לאחר שנעצר באפריל 2021, המשפט החל ב-30 בנובמבר של אותה שנה. באותה תקופה, אנה הופיעה כשנכנסה ויצאה מבית המשפט הפדרלי בארקנסו עם ג'וש, בן 34. שישה ימים לאחר מכן, כוכבת הריאליטי המושפלת כעת נמצאה אשם.

ב-25 במאי, ה 19 ילדים וספירה אלום נידון ל-12.5 שנות מאסר לאחר שנמצא אשם באישום אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ואישום אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים.

רישוי חדשות / MEGA TheMegaAgency.com

בנוסף לעונש המאסר שלו, ג'וש – שחולק שבעה ילדים עם אנה – יצטרך לרצות 20 שנות מאסר על תנאי כאשר ישוחרר. אסור לו לבקר ללא השגחה עם ילדים. גם כוכב הריאליטי לשעבר לא יקבל גישה למחשב ולא יוכל לצפות בפורנוגרפיה למבוגרים.

זמן קצר לאחר מתן גזר הדין, נראתה אנה יוצאת בבהלה מבית המשפט ומתחמקת מכתבים כשהיא עושה את דרכה למכוניתה. היא עדיין לא הגיבה בפומבי על גזר הדין של בעלה. עם זאת, נאמר כי לאנה "אין תגובה" להחלטת בית המשפט.

לפני גזר הדין, אמר מקור בקשר רק במאי 2022 שאנה "לא רואה בגירושים" מג'וש "אופציה".

"חלק מקרובי משפחתה רוצים אותה, אבל זה נוגד את כל מה שיש בה", הוסיף המקורב, לאחר שהבהיר כי אנה "חשבה על" פרידה משפטית מג'וש. "איך היא לא יכולה?"

גירושין זוכים לזעף מאוד במשפחת דוגאר, אם כי בן דודו של ג'וש איימי דוגאר קינג בעבר נתנה לאנה את ברכתה להיפרד ממנו באופן חוקי. היא אמרה לאנה שאין "אין בושה" להתגרש מבעלה בהתחשב באישומים שהוא התמודד.

קישור מקור