אנה דוגר "לחוץ" מאת מדיה חברתית, ג'וש אפיל

אנה דוגר מוכנה לשים את העבר מאחוריה כבעל ג'וש דוגר ממשיך לרצות את עונש המאסר של 12.5 שנות המאסר שלו במכון הפדרלי לכלא (FCI) בסיגוויל, טקסס.

"אנה לא רוצה יותר מאשר לבדוק ולשכוח הכל מהסיוט הזה שג'וש הביא עליה ועל ילדיה", אומר מקור. בקשר באופן בלעדי. "היא רק רוצה להמשיך הלאה. זו אחת הסיבות שהיא לא נמצאת יותר ברשתות החברתיות. זה מלחיץ אותה". המעריצים שמו לב לראשונה נראה היה שעמוד האינסטגרם של אנה הוסר ב-1 באוקטובר.

המקורב מציין גם כי "העומס הרגשי הנוסף" של עורכי הדין של בעלה ערעור בעניינו הוא "משהו שאנה לא רוצה להתמודד איתו".

"כמובן, היא התפללה שג'וש הורשע בטעות, שהוא שינה את דרכיו וחף מפשע, אבל הוא נמצא אשם, נידון והיא קיבלה את זה", אומר המקור. "זה היה סיוט עבורה. זה היה לה מאוד קשה ולמרות שהערעורים עשויים להיות נחוצים, בשבילה, זה פשוט מרגיש כאילו זה גורר את הסיוט הזה".

רישוי חדשות/MEGA

ג'וש נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של להחזיק פורנוגרפיית ילדים על ידי חבר מושבעים בארקנסו בדצמבר 2021 (האשמה האחרונה בוטלה בגזר הדין של כוכב TLC לשעבר ב-25 במאי 2022). למרות שהוא נידון במקור לרצות כמעט 13 שנים מאחורי סורג ובריח, לפי לשכת הכלא, תאריך השחרור של ג'וש מתוכנן ל-12 באוגוסט 2032 – כלומר הוא יבלה קצת יותר מ-10 שנים בכלא, בקשר נלמד באופן בלעדי ביוני 2022.

לאחרונה, מוכר המכוניות לשעבר נראה נראה בלתי ניתן לזיהוי ב-a תמונת כלא נדירה שהושג על ידי ה דואר יומי מוקדם יותר באוקטובר 2022.

למרות שג'וש ואנה, שניהם בני 34, עדיין נשואים, ה 19 ילדים וספירה אלום הוא אסור לביקור זוגי עם אשתו בזמן ריצוי עונש המאסר. המגע הפיזי היחיד שיותר להם הוא "לחיצות ידיים, חיבוקים ונשיקות (בטוב טעם)" בתחילת וסיום כל ביקור שלהם, המוגבלת לארבע שעות בחודש בלבד.

ג'וש ואנה התחתנו ב-26 בספטמבר 2008, וחולקים יחד שבעה ילדים: מקינזי, מריאלה, מרקוס, מדיסון, מיכאל, בַּנַאִי ו מרדית'. על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר ביוני, ג'וש לא יכול לקיים "מגע ללא פיקוח עם קטינים", כלומר הוא לא יכול לראות את ילדיו שלו אם הם מתחת לגיל 18 לאחר שחרורו מהכלא.

למרות אישות הריאליטי המושפלת שנאלצה לרצות יותר מעשור בכלא, אמר בעבר מקור אחר בקשר כי אנה"הוא לא הסוג לחפש או אפילו לשקול להתחיל חיים חדשים עם גבר אחר", למרות ש"יש הרבה גברים חזקים ודתיים בכנסייה שיעריכו יטפלו באישה כמו אנה", והוסיפו, "יש הרבה אהדה בשבילה."

הנציגים של אנה וג'וש דוגר לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור