אנה דוגר מדלגת לכאורה על מסיבת גילוי המגדר של ג'וי-אנה

אנה דוגר מדלגת לכאורה על מסיבת גילוי המגדר של ג'וי-אנה

שומרת מרחק? סומך על אלום ג'וי-אנה פורסיית' (לבית דוגאר) אירחה מסיבת חשיפת מגדר לחברים ובני משפחה, אבל גיסתה אנה דוגר נעדר לכאורה מהחגיגה.

"קיבלנו את התוצאות מהאולטרסאונד שלנו בשבוע שעבר. וכך, היינו כאילו, האם עלינו לערוך את מסיבת גילוי המגדר או שצריך לחכות לשנה החדשה?" ג'וי, 25, אמרה ב-a יוטיוב סרטון ששותף ביום שישי, 18 בנובמבר. "אבל בסופו של דבר זה הסתדר עבור רוב האנשים שרצינו לבוא פשוט להמשיך ולעשות את זה בשבוע שלפני חג ההודיה."

אחיותיה של ג'וי-אנה יאנה דוגר ו ג'יל דילארד (לבית דוגאר), וכן גיסות אבי דוגר ו קייטי דוגרהיו נוכחים כדי לחגוג את הילד השלישי של ג'וי עם בעלה אוסטין פורסיית'. ג'ים בוב ו מישל דוגר היו שם גם כדי לברר אם הנכד ה-30 שלהם יהיה בן או בת.

היעדרותה לכאורה של אנה מהרומן המשפחתי מגיע רק חודש לאחר מכן בקשר חשף זאת באופן בלעדי ג'וש דוגראשתו של אשתו עדיין מחזיקה בטינה כלפי גיסותיה לאחר שהתבטאו במהלך משפט פורנוגרפיית הילדים של בעלה.

"זה התחיל אחרי שכמה מבני משפחה דיברו על מעצרו של ג'וש", סיפר מקור בקשר באוקטובר של מערכת היחסים המתוחה שלהם. "זה היה סיוט לנווט בכל זה. כן, זה היה נורא מה שג'וש הואשם בו, אבל היא הייתה זקוקה לתמיכה ללא תנאי. אנה לקחה את זה כבגידה והיא עדיין לא מוכנה לסלוח לגמרי לחלק מבני המשפחה".

המקורב המשיך וציין כי אם לשבעה, בת 34, "מתרחקת מאחיותיו של ג'וש".

"משפחת דוגר תומכת לחלוטין באנה, אבל זה מסובך. יש הרבה רגשות פגועים על מה שג'וש עשה", הוסיף המקורב. "היא עדיין משתתפת באירועים משפחתיים כי הילדים שלה אוהבים את בני הדודים, הדודים והדודים שלהם, אבל זה לא אותו דבר עבור אנה".

למרות שפספסה לכאורה את החגיגה של הילד התינוק של ג'וי ואוסטין, אנה נכחה במהלך פסטיבל הסתיו השנתי של משפחת דוגר בשבוע הקודם. היא נראתה שוברת את קוד הלבוש של המשפחה כשהיא לובשת ג'ינס בסרטון ששותף באמצעות ג'ד דוגרשל יוטיוב ערוץ ב-11 בנובמבר.

קישור מקור