אנה דוגר מתכננת לבלות את חג המולד עם משפחתו של ג'וש

בבית לחגים. אנה דוגר שוקלת לבלות את חג המולד עם בעלה ג'וש דוגרההורים של, ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגרומשפחה בתוך מאסרו, אומר מקור בלעדית בקשר.

"יש חלוקה משפחתית מאז שג'וש הורשע, אבל היא עשויה לראות את ג'ים בוב ומישל בארקנסו לחג המולד", מגלה המקורב. "היא לא מוכנה לראות את כולם, אבל הילדים מתגעגעים לבני הדודים שלהם והעדיפות של אנה היא להבטיח לשבעת ילדיה חופשה נפלאה".

לאם שבעה, בת 34, הייתה מערכת יחסים מתוחה עם משפחתו של ג'וש לאחר שאישיות הטלוויזיה המושפלת, בת 34, נמצאה אשם בקבלת והחזקת פורנוגרפיית ילדים בדצמבר 2021. הוא נידון ל-12.5 שנים בערך ב-FCI Seagoville בסיגוביל, טקסס. , במאי. עם זאת, תאריך השחרור שלו שונה מאז ל-12 באוגוסט 2032, שהוא קצת יותר מ-10 שנים, בקשר אושר ביולי.

"אנה והילדים נסעו לטקסס כדי להיות ליד בית הכלא של אחותה ושל ג'וש, והיא רצינית לגבי מעבר לשם", מוסיף המקור.

לשעבר 19 ילדים וספירה כוכב – שחולק ילדים מקינזי, מריאלה, מרקוס, מייסון, מייקל, מרדית' ומדיסון עם בעלה – הייתה "מתרחקת מאחיותיו של ג'וש."

"זה התחיל אחרי כמה בני המשפחה דיברו על מעצרו של ג'וש", סיפר בעבר מקור נפרד בקשר באוקטובר. "אנה לקחה את זה כבגידה והיא עדיין לא מוכנה לסלוח לגמרי לכמה מבני משפחה."

סיפר ​​מקורב נוסף בקשר בנובמבר כי כוכב הריאליטי לשעבר הוא "מפיק את המיטב מגידול ילדיה" בלי ג'וש.

"החגים היו קשים", המשיך המקור. "ג'וש עשה דברים איומים – היא עדיין מתמודדת עם הבגידה הזו, אבל היא מתגעגעת אליו. ג'וש הוא כל מה שהיא יודעת; הם הכירו ב-2006. הוא היה חבר טוב, בעל ואבא עד שלא היה".

באדיבות אנה דוגאר/אינסטגרם

המקורב הוסיף כי אנה קיבלה הודעות מעורבות לגבי איך עליה להתמודד עם נישואיה מכיוון שג'וש מרצה זמן בכלא. "זו עשויה להיות החלטה נחרצת עבור אחרים, אבל זה לא כל כך פשוט עבור אנה", הסביר המקור. "האמונה שלה נבחנה, אבל היא חזקה יותר ממה שאנשים חושבים."

בעוד אנה מתכננת לבלות את חג המולד עם החותנים שלה, נראה שהיא דילגה על דוגר חגיגת חג ההודיה של המשפחה כשג'וש בילה את הראשון שלו חג ההודיה מאחורי סורג ובריח. היא נעדרה באופן ניכר כשהאחים שלו יאנה דוגר, ג'סטין דוגר ו ג'יימס דוגר נהנו מכמה חגיגות לפני חג ההודיה יחד ב-23 בנובמבר.

קישור מקור