אנה וולשה עדכונים: מקרה אישה חסרת Cohasset

אנה וולשה עדכונים: מקרה אישה חסרת Cohasset

אישה במסצ'וסטס אנה וולשה נעלמה מקהילת החוף שלה ודווחה כנעדרת ב-4 בינואר 2023. בעוד החיפושים עדיין נמשכים אחר אם לשלושה, פרטים חדשים ממשיכים לצוץ. המשיכו לקרוא את כל מה שאנחנו יודעים על היעלמותה של אנה וולשה, כולל חשודים, מעצרים ועוד.

מתי אנה וולשה נראתה לאחרונה?

לדברי מפקד משטרת קוהאסט וויליאם קוויגליבן משפחה שהיה במעון וולשה דיווח שראה את אנה בשעות הבוקר המוקדמות של ראש השנה.

לפי הדיווחים, אנה הייתה בדרכה לנמל התעופה לוגאן כדי לעלות על טיסה לכיוון וושינגטון הבירה לעבודה, ונאמר שהיא השתמשה באפליקציית שיתוף נסיעה. עם זאת, במהלך מסיבת עיתונאים, הצ'יף קוויגלי ציין כי החוקרים לא אישרו שהיא נאספה על ידי שירות שיתוף נסיעות. הם הוסיפו שהיא לא עלתה על טיסה מחוץ לבוסטון.

שלושה ימים לאחר מכן, לאחר שלא התייצב לעבודה, אנה דווחה כנעדרת על ידי החברה שלה כמו גם בעלה, בריאן וולשה.

האם בעלה של אנה וולשה הוא חשוד?

בעוד שמשטרת Cohasset ערכה מסיבת עיתונאים ב-6 בינואר – יומיים לאחר דיווח על אנה כנעדרת – ואמרה, "שום דבר שיתמוך במשהו חשוד או פלילי", החלו להפנות אצבעות לעבר בריאן.

ביום ראשון, 8 בינואר, בריאן נעצר והואשם בהטעיית חקירה משטרתית, לפי הצהרה ממשרד התובע המחוזי של מחוז נורפוק. הוא הודה בחפותו למחרת אך נגזר עליו להחזיק בערבות של 500,000 דולר.

במהלך משפטו של בריאן, התובעים טענו כי הוא רכש חומרי ניקוי בשווי 450 דולר, כולל מגב ויריעות, מהום דיפו מקומי ב-2 בינואר, למרות שסיפר לחוקרים שהוא היה ב-Whole Foods ו-CVS באותה עת.

"התשובות המכוונות, המכוונות והישירות לשאלות על מקום הימצאו בימי ראשון, 1 בינואר 2023 ויום שני, 2 בינואר 2023, היו ניסיון ברור להטעות ולעכב את החוקרים", נכתב בתצהיר פלילי. "העובדה שהוא נשאל שאלה ספציפית והוא נתן תשובה לא אמיתית שהובילה את החוקרים מהאזור גרמה לעיכוב ברור בחיפושים אחר הנעדרת, אנה וולשה".

תוֹבֵעַ לין בלנד הוסיף, "התבטאויות שונות אלו גרמו לעיכוב בחקירה עד כדי כך שבתקופת הזמן שבה הוא לא דיווח על אשתו ונתן הצהרות שונות, שאפשרו לו זמן לנקות ראיות, לסלק ראיות ולגרום לעיכוב. ."

מאוחר יותר אמרו מקורות ל-CNN כי שאילתות חיפוש "איך להיפטר מגופה של אישה במשקל 115 קילו" ו"איך לבתר גופה" נמצאו במחשב של בריאן. לאחר מכן פנתה החקירה מ נעדר לרצח אפשרידיווח האאוטלט.

בעוד החיפוש הקרקעי אחר אנה "הסתיים" לאחר ש-20 חיילים, K-9, צוללנים ואגף האוויר של משטרת המדינה ערכו חיפושים באזור מיוער במשך יומיים, התברר בבית המשפט ב-9 בינואר כי נמצאה סכין עקוב מדם במרתף. של מעון Walshe.

בריאן אמור לחזור לבית המשפט ב-9 בפברואר.

קישור מקור