אנה קנדריק יצרה עוברים עם אקס לפני הפיצול

נפתח. אנה קנדריק גילתה שהיא יצרה עוברים עם אקס רעיל לפני שהתפצלו.

"הייתי עם מישהו – זה היה מישהו שחייתי איתו, לכל דבר ועניין בעלי. היו לנו עוברים ביחד, זה היה האדם שלי'", הסבירה אנה, 37, כשהופיעה ביום שני, 9 בינואר, פרק של דקס שפרדשל פודקאסט "מומחה לכורסה"..

ה Pitch Perfect כוכבת הבינה שמשהו לא בסדר עם בן זוגה לשעבר – שלא קראה בשמו – כשהיו "שש שנים" לתוך מערכת היחסים.

"אני זוכר שאמרתי לאחי, כשהדברים נפלו לראשונה, 'אני חי עם זר. כאילו, אני לא יודעת מה קורה'", נזכרה אנה. "זה לא היה רק ​​'אוי, אני מאבד מערכת יחסים'. זה היה שהאמנתי שאם ניפרד או, אתה יודע, אם הוא עוזב בעצם, זה היה אישור שזה בגלל שאני בלתי אפשרי, יש לי מזל שהוא אפילו סובל את השוורים שלי – לא".

היא הסבירה שניסתה לתקן את הבעיות במערכת היחסים שלהם על ידי יציאה לטיפול זוגי. עם זאת, אנה אמרה שהאקס שלה סיים את הרומן שלהם בכך שחשף שיש לו רגשות כלפי מישהו אחר.

"היה דבר מובנה מזה שאני כל כך דחוי שהאדם הזה שאהב אותי מאוד עמוק במשך שש שנים, פתאום עלה על דעתו, כמה אני נורא או משהו כזה", אמר יליד מיין. "הבושה, זה נמשך עוד הרבה זמן."

אנה ציינה שהיא התחילה ללכת לפגישות של אל-אנון על רקע תום מערכת היחסים ביניהם. "באמת פירקתי את החיים שלי, ובהתחלה, זה היה כתגובה להאשמה שאני משוגעת, ואני זו שגורמת לבעיה", המשיכה. "אז, הייתה לי שיחה עם CAA, הסוכנות שלי ואמרתי שאני צריך לקחת חופש, יש לי בעיה נפשית."

ה גבוה באוויר השחקנית אמרה שהיא עברה את התקופה הקשה בכך ששמה את עצמה במקום הראשון. "התחלתי לראות שני מטפלים בשבוע והתחלתי לנסות ללמוד מדיטציה ונכנסתי לאל-אנון", אמרה למארחת. "וכל הדברים האלה בסופו של דבר היו דברים נפלאים עבורי בטווח הארוך, אבל בהתחלה נכנסו אליהם וחשבו, 'תגיד לי איך להפסיק להיות משוגע. תגיד לי איך להפסיק להרגיש משהו'”.

האן ליונל/ABACA/Shutterstock

לאנה יש שמרה על הרומנים שלה פרטיים בעברלמרות שיצא בעבר מבמאי אדגר רייט מ-2009 עד 2013 ו בן ריצ'רדסון מ-2014 עד 2020.

לאחרונה נקשרה אליה ביל האדר ב-2021 לפני שהזוג הפסיק את זה ב-2022.

קישור מקור