אנט אנסטד 'חוששת' כריסטינה הול היא 'מכריחה' את בן בריאליטי

אנט אנסטד 'חוששת' כריסטינה הול היא 'מכריחה' את בן בריאליטי

נמלה אנסטד מראה דאגה לגבי לשעבר כריסטינה הול (לבית האק) משתמש בתמונה של בנם הדסון בטלוויזיה בריאליטי, כמו גם עבור הופעות בתשלום במדיה החברתית, על פי מסמכי בית משפט חדשים שהגיעו לידי בקשר.

בהצהרה משלימה שהוגשה ב-26 בספטמבר, כתב אנסטד, בן 43, כי אמנם "הרבה נפתרו ללא צורך בהתערבות בית המשפט", אבל יש "רק בעיה אחת לא פתורה בינינו; אם זה לטובתו של הדסון ששמו, תדמיתו וסבירותו ינוצלו בפרסומות או לא, והוא ייאלץ להופיע בתוכניות "ריאליטי טלוויזיה" של כריסטינה".

ה סוחרי וילר המארח טען שאשתו לשעבר, בת 39, "כבר ניצלה" את בנם ב"מבצעים רבים בתשלום" ברשתות החברתיותוהוסיף כי הוא חושש מה כריסטינה על החוף לכוכב יש גם קטעים נוספים של הדסון, בן 3, שישמשו אותו ללא ידיעתו.

"אני מקווה שהכספים שקיבלה כריסטינה בפוסטים בתשלום בעבר שבהם הדסון מופיעה יופנו לחשבון החיסכון של הדסון", כתב אנסטד והוסיף כי בעוד שהדסון הופיע ברשתות החברתיות שלו, הפוסטים "האורגנים" תופסים "פעילויות משפחתיות רגילות". והדסון "לא נתון ללחצים של כאוס של סט סרטים וללחץ הלא טבעי לבצע." הוא גם כתב ש"הרוב המכריע" של הפוסטים ברשתות החברתיות של האאק מתארים את אותו הדבר.

עם זאת, אנסטד כתב שהוא מאמין שזה לא לטובתו של הדסון להיות מנוצל כ'דובר', 'שגריר' או כ'מודל' לכל מוצר או קמפיינים במדיה חברתית.

ה HGTV סטאר ציין כי הסיכונים של ילד עובד על סט הפקה – "גם אם ה'סט' הזה הוא ביתה של כריסטינה" – הם "אין ספור ומתועדים היטב", מה שמביע דאגה לרווחתו הנוכחית והעתידית של בנו אם יעבוד בו. "סביבת הפקת טלוויזיה".

"המטרה שלי היא להבטיח שלהדסון תאפשר ילדות שמחה, בריאה וטבעית, עם כמה שפחות לחצים, ויש לתת לזה עדיפות מעל יצירת הזדמנויות ותוכן מסחריים", המשיך.

ה פליפ או פלופ אלום כתב גם שזה "לא הוגן לדחוף את האדסון שהוא לא מבין ולא ביקש בזמן שהוא עדיין לא מסוגל לתקשר את הצרכים שלו בגיל מאוד צעיר זה".

"אחד הפחדים הרבים שלי מהדסון שייאלץ לצלם ריאליטי בטלוויזיה הוא האפשרות שלעג פומבי על תוכן שפיר לכאורה הופך להשפיל בלתי עביר. אני קורא לבתי המשפט לבחון את המקרה האחרון והטראגי של קייליה פוזי ומם מביך מוגדר", הוסיף, בהתייחסו פעוטות מצנפות מותו הטרגי של הכוכב בהתאבדות בגיל 16.

אנסטד והול סיכמו את גירושיהם ביוני 2021 לאחר קשירת הקשר בדצמבר 2018. The זוג לשעבר כיום חולק את המשמורת על הדסון, למרות שאנסטד הגיש בקשה למשמורת מלאה באפריל, בטענה שהול בילה "9 ימים מלאים" עם בנם בכל חודש במשך 20 חודשים. עתירתו נדחתה באותו יום בו הוגשה, בקשר אישר בזמנו, כאשר מאוחר יותר טען הול שהוא "ניסה למרוח את שמי הטוב" בטענות על ההורות שלה.

למרות שמאבקי בית המשפט של בני הזוג נמשכים, שניהם המשיכו מאז באופן רומנטי. אנסטד יוצאת כעת עם שחקנית רנה זלווגר, בקשר מְאוּשָׁר ביוני 2021. הוא חולק את הבת אמלי, בת 18, ואת הבן ארצ'י, בן 16, עם לשעבר לואיז אנסטד.

הול קשר את הקשר עם המתווך ג'וש הול באפריל. היא חולקת שני ילדים, הבן בריידן, בן 7, והבת טיילור, בת 12, עם בעלה לשעבר, טארק אל מוסאשאשתו, מכירת שקיעה כוכב הת'ר רא אל מוסאבהריון עם הילד הראשון של בני הזוג.

נציגי אנסטד והול לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור