אנני טובורובסקי שינוי ניתוח פלסטי

אנני טובורובסקי שינוי ניתוח פלסטי

היא עושה אותה! ארוס בן 90 יום אהוב אנני טובורובסקי היא אחת שתשמור את זה אמיתי עם המעריצים שלה, וזה כולל את השינוי בניתוח הפלסטי שלה. ידועה בפרשנות המצחיקה שלה על שיחת כריות לצד בעלה דוד טובובסקיילידת תאילנד שמרה על גילוי לב לאורך השנים לגבי ההליכים הקוסמטיים שעברה.

אחד הפרוצדורות הראשונות שמדריך הבישול אישר הוא ניתוח עפעפיים כפולים, הידוע גם בשם בלפרופלסטיקה מזרח אסייתית. הניתוח השנוי במחלוקת מעצב מחדש את העור על העפעף על מנת ליצור קמט עפעף אצל מטופלים שיש להם מה שנהוג לכנות עיניים עם ברדס.

הניתוח פופולרי בקרב אנשים ממוצא אסייתי ומטרתו לעזור להם להשיג את מה שמכונה בדרך כלל אסתטיקת יופי אירופאית יותר. בעוד אנני אישרה את ההליך, הבוגר של TLC חשף שהסיבה מאחורי החלטתה הייתה יותר רפואית מאשר קוסמטית.

"הייתה לי בעיה בעיניים לפני שנים ולבסוף סיימתי את זה [a] לפני שבוע", כתב תושב אריזונה בתגובה לתגובת מעריצים במאי 2019. איש הריאליטי בטלוויזיה הוסיף, "יש לי בעיה בעיניים ואין לי קשר לאסיה שלי. [sic]. ניגוד בשבילי, אני חושב שעיניים אסייתיות כן [most] יפה בעולם."

לאחרונה, מעריצים שיערו את זה ארוס בן 90 יום אלום בחרה בזריקות שפתיים. בפוסט חדש באינסטגרם באפריל 2022, המעריצים מיהרו לציין שהשפתיים שלה נראות גדולות מהרגיל.

"אין צורך בממלאי שפתיים אנני. או משהו! אתה יופי טבעי. בבקשה אל תתחיל", הגיב מעריץ אחד. אחר כתב, "אנני, בבקשה אל תתחיל עם חומרי מילוי ופלסטיק."

בתמונה ממאי 2022, המעריצים המשיכו להתלבט אם המראה המשתנה של אנני נובע מכניסה מתחת לסכין או פשוט מסנן. "כולם אומרים שזה פילטר… זה לא אני רק צפיתי שיחת כריות וככה היא נראית בדיוק", ציין צופה.

המעריצים יצטרכו להתכוונן שיחת כריות כדי לראות אם אנני פותחת יותר את השיפורים שלה. המשך לגלול למטה כדי לראות את השינוי בניתוח הפלסטי של אנני טובורובסקי!

קישור מקור