אנשים קטנים, אודרי מהעולם הגדול מלמדת את גחל לגלשן: תמונות

יצירת זיכרונות. אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף נהנו קצת מהבן עם הבת אמבר בזמן חופשה בבקתה המשפחתית שלהם

"בסדר, מה אנחנו עושים?" אודרי, בת 32, שאלה את בתה הבכורה בסרטון ששותף לסטוריז באינסטגרם שלה ביום שישי, 15 ביולי. צמד האם והבת נראו טובלים בשמש במהלך הטיול שלהם בנהר Deschutes באורגון.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

"אנחנו הולכים לשוט, והפעם אנחנו הולכים בדרך אחרת," הגיבה הטוטית הקטנטנה בקולה הצווחן להפליא. "אנחנו הולכים במורד הנהר הפעם במקום במעלה הנהר," הבהירה אמא ​​של אמבר.

הבילוי המקסים של הזוג מגיע יום אחד בלבד לאחר שאודרי שיתפה סרטונים של בתה בת ה-4 ללמוד איך לעשות וויקבורד.

"למד/נסה דברים חדשים מול הילדים שלך… אפילו (במיוחד) אם אתה נכשל", שיתף כוכב הריאליטי לשעבר באמצעות אינסטגרם ביום חמישי, 14 ביולי, לצד מונטאז' וידאו של המשפחה על האגם. "הם יהיו אמיצים וחסרי פחד לעשות את אותו הדבר", הוסיפה. אודרי המשיכה והודתה לחברה ולסטייט אנד של לאס וגאס ריידרס יעקב הוליסטר על שעזרה לאמבר ברכיבה הראשונה שלה.

אודרי, אמבר ושאר השבט שלהם בילו בבקתת החופשה המשפחתית שלהם מחוץ לבנד, אורגון. בקשר דיווח לראשונה כי בני הזוג רכשו את המגורים בשטח של 2,961 רגל מרובע תמורת סכום עתק של 750,000 דולר בינואר.

למרות שהזוג ושלושת ילדיהם נהנו מהזמן שלהם בבית הקיץ הזה, התוכניות לטווח ארוך שלהם הן להשכיר אותו לנופשים.

"אנו מקווים שעד הקיץ הבא נוכל להזמין אותך לבוא להתארח בבקתת הראווה הזו בסאנריבר היפה!" אודרי חשפה ב-2 בינואר.

"יש לנו את הדופק על אזור בנד במשך זמן מה כי אנחנו מבלים כאן כל כך הרבה זמן", היא כתבה לצד תמונת סלפי של משפחתה מול חופשת החופשה החדשה שלהם. "במהלך הקיץ ראינו את המקום הזה צץ וג'ר מיד טס (מכיוון שזה התחביב החדש שלו) לשם עם חבר כדי ללכת לראות אותו. כל מה שמגיע לשוק במרכז אורגון הולך כל כך מהר".

"השבוע היה הטיול הראשון שלנו לכאן כדי להישאר כמשפחה וזה כבר הוכיח את עצמו כבריחה מאוד מיוחדת בארץ הפלאות החורפית. יש לי הרגשה שנהיה כאן הרבה בחורף הזה", הוסיפה.

אודרי ובעלה ג'רמי רולוף – אשר בנוסף לאמבר, חולקים את הבנים בודה, 2 ורדלי, 8 חודשים – רכשה לאחרונה גם חווה משפחתית ברחוב מבית הוריה.

"אחרי חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… IT. IS. TIME", שיתפה אודרי באמצעות אינסטגרם ב-12 ביוני. "קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו כן, זה העץ שלנו."קישור מקור