אנשים קטנים, איימי ומאט מהעולם הגדול מתווכחים על מכירת חווה

איימי רולוף ו מאט רולוף שיתף ויכוח סוער במהלך סיום עונה 23 של אנשים קטנים, עולם גדול על מכירת החווה של משפחתם, כשאיימי בחנה את מאט למשא ומתן על המחיר שלו.

"אני חושב שהשתגעת או משהו", אמר לה המטריארך של רולוף, בן 57 בעל לשעבר60, במהלך הפרק, והוסיף שמאט יצר "קן צרעות" עם מכירת החווה המסובכת.

"החדשות הטובות הן שיש 93 דונם למשפחה הזו", הרגיע אב לארבעה קצת אני מחברת, והיא השיבה, "לא, יש 93 דונם למאט רולוף, זה כבר לא חלק מהמשפחה."

באדיבות חוות רולוף/אינסטגרם

בוויכוח, השניים הלכו הלוך ושוב על ה נקודת מחיר של 4 מיליון דולר שבו מאט בחר למכור את החווה. בעוד מאט התעקש שיש "מחיר משפחתי" המוכר על ידי הילדים, איימי אישרה שהיא חושבת שלפחות יוצע להם.

"הרגשת הזכאות היא שהורסת את זה", אמר מתכנת המחשבים לשעבר בפרק. הוא המשיך להסביר שהוא מתכוון ל"ציפיות שהם מקבלים את זה בחינם, לא עושים את העבודה", והוסיף שבאופן כללי הילדים זכאים.

"מה שאנו רואים כחוות רולוף איננו עוד", סיכמה איימי לפני שהופיע מסך כותרת שקבע, "שלושה ימים לאחר השיחה הזו חברת הנדל"ן הורידה את השלט 'למכירה'".

הדיון בפרק הסיום שלהם הוא לא הפעם הראשונה שאיימי מתח ביקורת בחירות המשא ומתן של מאט. היא בעבר קרא הטיפול של בן זוגה לשעבר במכירת חוות רולוףמה שהביא ל- an סכסוך מתמשך בין האב לבניו זך רולוף ו ג'רמי רולוף.

"אני לא יודעת הרבה מהפרטים של המשא ומתן שהתנהל בין זאק למאט", הסבירה איימי בשיחה עם יוני. Us Weekly. "מאט הוא עדיין האב, עדיין 'המבוגר'. לא אכפת לי בני כמה הילדים שלך, לפעמים יש דברים שהם אולי צריכים ללמוד, אבל אתה יודע כמבוגר, כאבא, אולי תצטרך ללכת בדרך הגבוהה יותר".

כוכבי הריאליטי קנו את המתחם העצום ב-1990 כדי לגדל בו את ארבעת ילדיהם. החווה, הממוקמת בהלבטיה, אורגון, מורכבת מיותר מ-100 דונם. בעבר הוא היה פתוח לציבור במשך חודש אחד מכל שנה בעונת הדלעות.

מלבד מכירת דלעות, לאיימי ומאט היו תוכניות גדולות עבור חוות רולוף כשקנו ​​אותה בהתחלה. הם רצו שזה יהיה "מקום קסום לילדיו", ומאט הפך אותו לאחד על ידי בניית אזורי משחק מלאי דמיון, כמו עיר מערבית עם מנהרות תת קרקעיות, טירת מולי, מבצר הביצות של התאומים, גשר מאט, יער סודי ו מגדל טרור מפחיד.

אחרי שאיימי ומאט סיימו את שלהם לְהִתְגַרֵשׁ במאי 2016, איימי מכרה את חלקה של 16 דונם בנכס למאט. למרות שזך ואשתו, טורי רולוף (לבית פאטון), הביע עניין בתחילה קונה את החווה, בסופו של דבר הם שינו את דעתם, כשטורי שיתפה דרך אינסטגרם סיפורים בינואר, "יש דברים שפשוט לא הולכים לפי התוכנית. אבל הכל הסתדר לנו".

קישור מקור