אנשים קטנים, הטרנספורמציה של טורי רולוף מהעולם הגדול: תמונות

אנשים קטנים, הטרנספורמציה של טורי רולוף מהעולם הגדול: תמונות

אתה מאמין שעבר יותר מעשור מאז טורי רולוף הופיע לראשונה ב- TLC's אנשים קטנים, עולם גדול? באותו זמן, יליד פורטלנד, אורגון, הוצג בתור זך רולוףהחברה של.

החל מהיום, זוג הריאליטי הוותיק יחגוג את יום נישואיהם שבע שנים ביולי 2022. יתר על כן, טורי וזך חולקים שלושה ילדים יקריםבנם הבכור בשם ג'קסון, בת בשם לילה ריי ובן שזה עתה נולד ג'וזיה לוק.

הרומן של בני הזוג החל בחוות רולוף בשנת 2010. "שנינו היינו ביישנים מכדי להתקרב באמת אחד לשני, אבל שנינו אמרנו לעמית לעבודה שחשבנו שהשני חמוד!" טורי חשפה במהלך ראיון קודם עם הקשר.

חמש שנים אחרי המפגש-חמוד של הזוג, זאק וטורי קשרו את הקשר ב – איפה עוד? – חוות רולוף! "זה מטורף כמה מהר זה הולך. זה פשוט מטורף", הודה הצלם בראיון עם יוני 2021 בידור הערב.

בעוד זאק, טורי, ג'קסון, לילה, ג'וזיה לוק וכלב ההר הברנס האהוב שלהם, מרפי, הם ללא ספק משפחה אחת ומאושרת גדולה. הם בהחלט חוו גם זמנים קשים. במרץ 2021, טורי חשפה שהיא סבלה מהפלה בזמן שהייתה בהיריון היה הילד השלישי שלהם באותה עת.

למרות הקושי, נישואיהם נותרו חזקים. "טורי ואני מרגישים ששנינו מתקשרים די טובים", אמר זאק בידור הערב. "אנחנו משקפים הרבה ביחד. גם לנו יש קווי דמיון. אנחנו שונים בהרבה מובנים, אבל אז גם יש הרבה קווי דמיון. אנחנו רואים דברים הרבה עין בעין. [We like] לעשות את אותם דברים."

באוקטובר 2021, ציפורי האהבה הפתיעו מעריצים בכל מקום כשהכריזו על מעברם מפורטלנד לוושינגטון! בזמן שכמה אנשים קטנים, עולם גדול הצופים חששו שמשמעות הדבר היא קץ המשפחה שלהם בסדרה, טורי הבטיחה להם אחרת.

"עדיין מצלמים!" היא ענתה לאחד מהעוקבים שלה דרך אינסטגרם, למרות שכרגע אין תאריך יציאה לעונה 23 של אנשים קטנים, עולם גדול. "לא יכול לחכות לחלוק את כל הטירוף עם כולם!"

אם כבר מדברים על שיתוף חדשות גדולות, הזוג חשף בנובמבר 2021 שהם מצפים לתינוק מס. 3 ומאוחר יותר באפריל 2022, הם הודיעו שג'ושיה לוק נולד.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את השינוי של טורי רולוף לאורך השנים.

קישור מקור