'אנשים קטנים, עולם גדול' בית מבולגן של איימי רולוף: תמונות

אנשים קטנים, עולם גדול כוכב איימי רולוף עושה קצת סדר בעניינים כשהיא מסדרת אחרי עונת החגים הכאוטית.

"חדר עטיפת המתנות מנקה", כתבה כוכבת TLC, בת 60, באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה ביום שני, 26 בדצמבר, לצד תמונה של החלל המבולגן. "השנה החדשה כמעט כאן – אולי תזדקק לחדר האימון שלנו." בתצלום, חלל הכושר הקודם שלה היה זרוע בשקיות קניות, קופסאות פתוחות ומתנות שונות שנועדו בבירור לנכדיה.

באדיבות איימי רולוף/אינסטגרם

שעות לאחר מכן, המטריארך עדכנה את העוקבים שלה וחשפה חדר נקי חדש.

אנשים קטנים עולם גדול איימי רולוף תמונות בית מבולגן
באדיבות איימי רולוף/אינסטגרם

"אוי ואבוי! הכל ניקה (לרוב) אז אני מניחה שזה אומר שעדיף שאשתמש בחדר האימון", היא התבדחה.

ה המטבח הקטן של איימי רולוף לכוכב היה בית מלא כשהיא חגגה את החגים מוקדם, ואירחה את בנה ג'רמי רולוףאשתו אודרי רולוף ושלושת ילדיהם בודה, אמבר ורדלי.

"חג המולד אצל מימי", כתבה אודרי על תמונה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שישי, 23 בדצמבר, של איימי מחייכת לתמונות החג לצד שלושת נכדיה. בצילום נוסף, בעלה של איימי, כריס מרקנכנס לרוח כשהוא התייצב מאחורי הקבוצה בתמונה מאוחרת יותר.

בקליפ מאוחר יותר, אמא לשלושה לכדה את הרגע המתוק שהילדים שלה אפו פינוקים מתוקים עם סבתא שלהם.

"מימי מוחצת את זה עם ארוחת הערב והקינוח כרגיל", כתבה מנחה הפודקאסט של "מאחורי הקלעים" את סרטון האפייה המהנה. בעוד שהילדים נהנו בבירור מחגיגות החג, אודרי ואיימי עדיין פנו זמן לזמן איכות ונהנו מכמה משקאות יחד.

"קוקטיילים לחג המולד," כתבה אודרי על קטע שלה מצדיע לכוס עם חמותה.

גם כלתה של איימי מרגישה את הבלגן של החגים טורי רולוף. עם הגעתו של התינוק ג'ושיה באפריל 2022, טורי דיווחה שהצעיר שלה מסרב לישון יותר מ-20 דקות והמחסור בשינה הופך להיות מכריע.

"כשיש לך חוסר שינה ואת מרגישה שאת שוקעת ונכשלת בתור אמא, זה יכול להיות מתסכל", אמרה לבעלה זך רולוף במהלך פרק בדצמבר 2022.

קישור מקור