'אנשים קטנים, עולם גדול': לילה שמיעה, עדכון דיבור

שמירה על. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף שיתפה עדכון עם בעלה, זך רולוףעל בתם לילךלקות שמיעה אפשרית ועיכובים בדיבור.

בקטע טיזר ליום שלישי, 29 בנובמבר, פרק ששותף על ידי אֲנָשִׁיםטורי, בת 31, הסבירה שלילה, בת 3, קיבלה לאחרונה תור לרופא אצל מומחה לאחר שנכשלה בבדיקת שמיעה במהלך הבדיקה השנתית שלה.

"הם היו מודאגים שיש לה מים מאחורי האוזניים ושאולי היא לא יכלה לשמוע אותנו כל הדרך, כאילו הם עמומים", היא שיתפה בווידוי. "זו אפשרות שתורמת לעיכוב שלה בדיבור, אז היום לקחתי אותה למומחה שמיעה כדי שיבצעו לה עוד בדיקות כדי להבין מה קורה".

בזמן שזך, 32, וטורי יצאו לארוחת ערב עם שלושת ילדיהם, בנם הבכור, ג'קסוןשאלה את לילה – שיש לה סוג של גמדות שנקראת אכונדרופלזיה – אם היא יכולה לשמוע אותו.

לאחר שליליה התעקשה שתוכל לשמוע את ג'קסון, בן 5, טורי אמרה שהתוצאות מהמינוי היו חיוביות ושללילה יש "שמיעה מושלמת".

"היא פשוט איטית לדבר," הוסיפה אם לשלושה. "הסיבה לכך שהיא נכשלה בבדיקת הלחץ במשרד רופא הילדים היא כי יש לה רק אוזן תוף בצורת לא סדירה, אבל אין מים."

טורי המשיכה בכתב וידוי, "אני חושבת שהייתה הקלה לשמוע שכן, אין לה בעיית שמיעה".

זאק כינה את החדשות "הקלה עצומה", והוסיף, "לא צריך שום סוג של ניתוחים או משהו".

בני הזוג דנו גם באפשרות להכניס את לילה לריפוי בדיבור כדי לעזור לשפר את הדיבור שלה. זאק ציין אז שבגלל הרקע של טורי כמורה, בתם יכולה לעבוד על הנאום שלה בבית.

"ברגע שג'קסון יתחיל ימים שלמים בגן, אני חושב שיהיה לך יותר זמן לעבוד איתה ולעשות את דבר ההוראה שלך, לא לשים את הכל עליך", אמר לטורי, שהסכימה.

TLC

לאחר מכן פירטה טורי את ניסיונה המקצועי באולם וידוי נפרד. "יש לי רקע בהתפתחות הילד", אמרה. "לא שאני מחשיב את עצמי פתולוג תקשורת בשום אופן, עם זאת, יש לי הרבה כלים בכיס האחורי, ואני חושב שנוכל לעזור לה הרבה בבית לפני שנצטרך להיכנס למשרד של מומחה."

בנוסף ללילה, גם זאק, ג'קסון והילד הצעיר של בני הזוג, ג'וזיה, סובלים מאכונדרופלזיה.

במאי, בני הזוג חשפו זאת ליאשיה יש את המצב שלושה שבועות בלבד אחרי שנולד ב-30 באפריל. "הוא יאשיהו. יש לו אכונדרופלזיה, אבל הוא לא, כמו, יאשיהו האכונדרופלזיה", אמר זך. Us Weekly בזמן.

"בדיוק כמו שאני טורי, יש לי שיער חום," הוסיפה טורי. "אני לא ברונטית – כאילו, לא כך הייתי מסווג את עצמי."

קישור מקור