אסולו של ארוס 90 יום מתאחד עם בנים על רקע שמועות מפוצלות

הוא חזר. ארוס בן 90 יום כוכב אסואלו פולאה התאחד עם בניו בחדר מלון בקליפורניה על רקע שמועות שנפרד מאשתו קלאני פאגאטה.

"סוף סוף הפתיע את המשפחה שלי", כתב יליד סמואה, בן 27, באמצעות אינסטגרם לצד קרוסלת תמונות בהשתתפות בניו הצעירים, אוליבר וקנדי, ביום שישי, 16 בדצמבר. "תודה לאל על הגנתו עלינו. חג שמח וחג שמח."

באדיבות Asuelu Pulaa/Instagram

אסואלו התאחד עם בניו, אוליבר, בן 4 וקנדי, בן 3, במלון בלוס אנג'לס לאחר טיול של יותר מחודש בארצו, סמואה. במהלך אותה תקופה, קלאני לכאורה רמז שהיא נפרדה מה- ארוס בן 90 יום בוגרת לאחר שהעבירה את משפחתה מיוטה לקליפורניה בנובמבר 2022.

"החיים נראים שונה בהרבה ממה שתכננתי", כתבה האם לשניים לצד אוסף תמונות וסרטונים של טיולים מהנים עם שני בניה. "הנה לנו ללמוד ללכת עם הזרם."

קלאני ואסולו עוררו שמועות מפוצלות לראשונה ביוני לאחר שאבא לשניים שיתף א הודעה ארוכה על הסיבה שאשתו נעדרה מהמדיה החברתית שלו.

"[She] לא רוצה להצטרף ללייב שלי, היא לא רוצה לצלם איתי TikTok. היא שונה ממה שהייתה פעם. היא לא רוצה לצאת איתי. כל מה שהיא צריכה אני מספק עבורה, [especially] הבנים", כתב בכיתוב פוסט וידאו באינסטגרם של קליפ ישן שרוקד עם אשתו.

באותו זמן, הוא הוסיף כי "היה לו הרבה מה לומר" אבל היה "תחת החוזה". יומיים לאחר מכן, הבוגר של TLC הביא רמז נוסף בסרטון כאשר חשף שינוי מזעזע בירידה במשקל.

ארוסים ל-90 יום, אסואלו, מתאחד עם בנים על רקע שמועות מפוצלות
באדיבות קלאני פאגאטה/אינסטגרם

באותו חודש, בקשר אישר באופן בלעדי כי ביתם הזוגי של בני הזוג בוושינגטון, יוטה, הוצב למכירה. הבית עם חמישה חדרי שינה וארבעה חדרי רחצה, שנרכש על ידי קלאני ואביה, Low, היה רשום בתחילה ב-589,000 דולר, והמחיר הוזל מאוחר יותר שלוש פעמים לפני שנחת ב-499,999 דולר ב-12 באוגוסט.

לפני נסיעתו של אסואלו לסמואה, הוא גם התכונן לעזוב את יוטה סופית, וניצל את ההזדמנות להטיח טרולים שטענו שהוא "לא אבא טוב".

"זה לכולכם הכלבות שמתלוננות על החיים שלי", אמר אסואלו ב-Instagram Reel באוקטובר 2022. "אומרים תגדלו, תהיי אבא טוב, כלבות אני כאן, קונה את כל [groceries] קונה את כל האוכל, קונה הכל בשביל המשפחה שלי".קישור מקור