אפליקציית רול: יוצרים, סלבריטאים, תכונות ועוד

רול היא פלטפורמת חומת התשלום היחידה המתמקדת ב-Gen-Z ב-App Store שנותן למעריצים את ההזדמנות לראות את סרט המצלמה של היוצר האהוב עליהם.

סגל המשקיעים והכישרונות הנוכחיים שלנו כולל שמות גדולים כמו דברים מוזרים שַׂחְקָן נועה שנאפראפר רודי ריצ'כוכב מדיה חברתית טאנה מונגאוDJ מפורסם בעולם דיפלויוטיובר שהפך ליזם דוד דובריקדגם ג'וליה רוזמשפיע זומר ריי ועוד.

גָלִיל ממוקמת היטב להפוך לאפליקציית חומת התשלום המומלצת עבור משפיעים חברתיים וסלבריטאים כאחד. יוצרים מעלים תמונות וסרטונים חדשים תוך שניות ומעבירים אותם למעריצים ברחבי העולם, תוך שמירה על סביבה ידידותית לחלוטין למותג.

באדיבות מרטין מורילו/@martindepict

זומר ריי הוא יוצר אסטרטגי ברול. היא מפרסמת כל מיני תוכן, ממאחורי הקלעים של הצילומים שלה ועד לתמונות שלה עם חיות המחמד שלה. מעריצים אוהבים לראות את הפעילות היומיומית שלה בחיים האמיתיים. היא חלון ראווה נהדר שאנשים רוצים למצוא דרכים חדשות לראות את חייהם של הסלבריטאים האהובים עליהם – ואינם צריכים את זה כדי לכלול תוכן למבוגרים.

מעריצים עדיין מעריכים יוצרים אפילו בסביבה ידידותית למותג. אנו רואים יותר התעניינות מהפלטפורמות הקיימות בהבנת התוכן בטוח לעבודה (ורול מובילה את החבילה וחלוצה בתחום הזה).

"העולם מצפה שהמונח 'חומת תשלום' ישויך לתוכן למבוגרים. המטרה שלנו היא לשנות את הנרטיב הזה ולהציג את כל הכישרון הגדול שלא נוח עם תוכן למבוגרים. ככל שתעשיית חומות התשלום תגדל, רול תמשיך להוביל את הדרך על ידי דבקות במשימה שלנו להיות פלטפורמה ידידותית למותג", מסביר אריק זמודיו, מנכ"ל רול. "אנחנו מדמיינים עולם שבו יש שני שחקנים מרכזיים במרחב: האחד שאתה הולך אליו אם אתה יוצר שנוח עם תוכן מפורש, והשני הוא רול."

רול מביא לך את גליל המצלמה של היוצר האהוב עליך בשניות!  זומר ריי, טאנה מונגאו ועוד
באדיבות רנדי מולינה

פלטפורמות אחרות דורשות המון מאמץ מהיוצרים – כלומר הקמת צילומים, תיאום מיקומים, מציאת צלם, סטייליסט ועוד. עם Roll, יוצרים יכולים לייצר רווחים מתוכן קיים שהמעריצים באמת רוצים לראות.

אנחנו עוברים לעולם שבו יש שתי מגמות עיקריות: יוצרים זקוקים לדרכים נוספות לייצר רווחים ככל שזרם ההכנסות העיקרי שלהם (שותפויות מותג) מתייבש. מעריצים נרתעים נגד פלטפורמות כמו אינסטגרם ומחפשים חווית מדיה חברתית אותנטית יותר. רול משתלב בצורה מושלמת בשני הטרנדים הללו!קישור מקור