אקסים לפני האישה קים קרדשיאן

גבר של נשים לגמרי! קניה ווסט אולי ידוע בעיקר בזכות מערכת היחסים שלו עם קים קרדשיאןאבל לפני שהלך במעבר וקיבל את פני ארבעה ילדים עם כוכב הריאליטי, הראפר נקשר רומנטית לכמה פרצופים מפורסמים אחרים.

המוזיקאי של "גולד דיגר" אולי התלהב מה מתעדכן עם הקרדשיאנים מככבת לאחר שנפגשו לראשונה בתחילת שנות ה-2000, אך רק שנים לאחר מכן החליטה שהוא עשוי להיות האחד. ”

"הוא הקליט שיר עם ברנדיואני הייתי חבר שלה", אמרה קים במהלך 2017 KUWTK פרק, מזכיר את הפעם הראשונה בה פגשה את קניה. "אני זוכר היטב שהסתובבתי איתו, ואז הם עשו סרטון ביחד, אז הייתי רואה אותו כמה פעמים. הוא שאל את חבריו: 'מי זאת ה'קים קרדג'אן'? הוא לא ידע איך קוראים לי.

בתוך מערכות היחסים שלו עם אלכסיס פיפר, ברוק קריטנדון, ססילי לופז, ענבר רוז ו שאנל אימאן, בין היתר, קניה הופיע ב-E! תוכנית ריאליטי. למרות הקשר הברור ביניהם, היא נישאה קריס האמפריז בשנת 2011 אבל הפסיק את זה לאחר 72 ימים. בעקבות הפרידה שלה, סיפור האהבה של קים עם קניה התחיל.

"אחרי הפרידה שלי, הרגשתי ממש נמוך והוא אמר, 'פשוט בואי לפריז ותראי את תצוגת האופנה שלי'", נזכר מייסד סקימס בתוכנית הטלוויזיה של משפחת קרדשיאן. "הוא מתבדח שהוא ערך את כל תצוגת האופנה הזו רק כדי לצאת איתי לדייט. אז הלכתי לשם ונשארתי איתו, ושם התחלנו לצאת".

היא המשיכה, "אני נשבעת מהרגע שנחתתי, התאהבתי בו בטירוף וחשבתי, 'אלוהים אדירים, למה לא עשיתי את זה מוקדם יותר?' כאילו, ככה נראים החיים האמיתיים – אהבה וכיף ותמיכה אמיתית".

MediaPunch/Shutterstock

השניים היו יחד במשך שנתיים לפני שקשרו רשמית את הקשר במהלך טקס מאי 2014 באיטליה. לאורך שבע שנות נישואיהם המוקדמות, בני הזוג קיבלו את פניהם של ילדים צָפוֹן, קָדוֹשׁ, שיקגו ו מִזמוֹר. בפברואר 2021, אניn מגע אישר שהרומן בספר הסיפורים של קימיי הגיע לסיומו כאשר קים הגישה בקשה לגירושים מקניה.

כעת, כשהדברים הסתיימו רשמית ביניהם, נראה כאילו קניה המשיך הלאה. גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את היסטוריית ההיכרויות המלאה שלו.

קישור מקור