ארוחת חג ההודיה של קרדשיאן-ג'נר 2022: תפאורה, אוכל, תמונות

ארוחת חג ההודיה של קרדשיאן-ג'נר 2022: תפאורה, אוכל, תמונות

כל כך הרבה להיות אסיר תודה! כמו תמיד, משפחת קרדשיאן-ג'נר חגגה את חג ההודיה 2022 בסטייל.

חבורת טלוויזיית הריאליטי התאספה בשעה קריס ג'נרהבית של פאלם ספרינגס בשווי 12 מיליון דולר ליהנות מיום מלא באוכל ואופנה מעולים. נראה היה שרוב הילדים והנכדים של האמא היו נוכחים.

השולחן היה ערוך למספר גדול מאוד של אורחים והיו שולחנות נוספים שהוצבו בחוץ לילדים, שכללו אומנות ומלאכת יד. אלמנט העיצוב המוזר ביותר היה קיר גלריה שהציג תמונות של כל בני המשפחה המפורסמים שצוירו כיד המלך.

הרבה השתנה עבור האישים של Hulu מאז חג ההודיה 2021. בתור התחלה, קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקר הם בעל ואישה! ה-A-listers האהובים, שהתארסו באוקטובר 2021, קשרו את הקשר באופן רשמי בבית המשפט בסנטה ברברה, קליפורניה, בחודש מאי האחרון.

בנוגע ל קלואי קרדשיאןהיא והחבר לשעבר טריסטן תומפסון קיבלו בברכה את ילדם השני, בנם, באמצעות פונדקאית באוגוסט. בינתיים, קיילי ג'נר והחבר שלה משכבר הימים, טרוויס סקוטקיבלו את פני בנם בפברואר.

זמן קצר לאחר שקיילי ילדה, הראשונה מתעדכן עם הקרדשיאנים כוכבת, בת 25, הודיעה ששמו של בנה הוא וולף. עם זאת, מאוחר יותר התברר שהיא וטרוויס, 31, החליטו לשנות את זה. עד היום השם של התינוק מס' 2 נשאר בגדר תעלומה!

הפעם בשנה שעברה, העניינים רק התחממו בין לבין קים קרדשיאן והחבר שלה דאז, פיט דיווידסון. עם זאת, אם לארבעה ילדים, שחולקת את הילדים נורת', סיינט, שיקגו ומזמור עם הבעל לשעבר קין "יה" ווסטוה סאטרדיי נייט לייב אלום הפסיקו מאז.

"הם התפצלו בשלום השבוע", אמר מקור סגנון חיים בזמן.

פיט, בן 29, מאז המשיך הלאה עם אמילי רטאייקאוסקי, בעוד קים, 42, רווקה לכאורה. השאלה היא, האם מייסדת סקימס לא מוטרדת מהלהבה הקודמת שלה קופצת קודם לבריכת ההיכרויות? נראה שהמעריצים חושבים כך!

ב-15 בנובמבר, העוקבים של הסאגה של קים ופיט חושבים שה E! אלום זרק צל ב מלך סטטן איילנד שחקן בשירה אריאנה גרנדה"Santa Tell Me" של "Santa Tell Me" עם בתה בת ה-9, North, ב-TikTok.

פיט ואריאנה, 29, החלו לצאת במאי 2018 לפני שאישרו את אירוסיהם רק חודש לאחר מכן. הזוג התפצל עד אוקטובר של אותה שנה.

לפחות קים לא שרה "Thank U, Next", נכון?

גלול בגלריה למטה כדי לראות תמונות של חגיגת חג ההודיה לשנת 2022 של משפחת קרדשיאן-ג'נר.

קישור מקור