ארוסתו בן 90 הימים, בנו של דיבן קליג, טייאנג, אובחן כחולה בסרטן

ארוסתו בן 90 הימים, בנו של דיבן קליג, טייאנג, אובחן כחולה בסרטן

ארוס 90 יום: הדרך אחרת כוכב דיבן קליג בעצב הודיעה על בנה, Taeyang, אותו היא חולקת עם בעלה לשעבר ג'יהון ליאובחן כחולה בסרטן.

"אני מוצף בכל כך הרבה רגשות והרס להכריז שבני האהוב טייאנג, שרק חגג את יום הולדתו השלישי בשבוע שעבר, אובחן זה עתה כחולה בסרטן בילדות", כתב יליד יוטה באמצעות אינסטגרם ביום שלישי, 31 במאי, לצד תמונות קורעות לב של הפעוט בבית החולים.

"הוא כבר עבר מספר הליכים והתחיל טיפול כימותרפי רק לפני יומיים", המשיכה אמא ​​לשניים, בת 26. "טאיאנג יזדקק לטיפול בבית חולים מסביב לשעון וזה יהיה תהליך ארוך של שנתיים עם אחוזי הצלחה גבוהים של החלמה מלאה תוך חמש שנים".

טייאנג אובחן כחולה בלוקמיה לימפובלסטית חריפה של תאי b, "סוג של סרטן דם שכיח יותר בילדים צעירים", אמרה היחצנית של דיבן, לינדזי פלדמן. בקשר בהצהרה. "הוא היה בבית החולים כל השבוע וצפוי להישאר שם לזמן מה כשהם מתכוננים לריבוי הליכים וטיפול כימי".

בוגרי TLC מיהרו לשלוח את איחוליהם בקטע התגובות. "שולח לכם כל כך הרבה אהבה! כאן בשבילך ילדה!" 90 יום: חיי הרווקות אלום סטפני מאטו כתבתי. "הוא חזק. אנחנו נעבור את זה. אני כל כך אוהבת אתכם", אמה, אלישיה קלג עט.

ה ארוס בן 90 יום לכוכב היה חודש מלא בעליות ומורדות. מוקדם יותר החודש, דיבן הודיעה שהיא מצפה לילדה השלישי והראשון עם החבר פארק כריסטופר "טופר"..

בעקבות הכרזת התינוק, חשף איש הריאליטי בטלוויזיה כי לאחר קרב של כמעט שנתיים, היא גרושה רשמית מהאקס שלה, ג'יהון. דיוואן זכה גם למשמורת בלעדית ופיזית מלאה על בנם, טאאיאנג.

"לא יכולתי להיות מאושר יותר. המסע הזה היה מאוד קשה ומייגע", כתבה באמצעות אינסטגרם ב-23 במאי. "לאחר שהאקס שלי פיטר את עורך הדין שלו, הוא מעולם לא הגיע לבית המשפט ולא לקח ביקורים. אחרי כמעט שנה של שופט שדחה והארכת תאריכים של האקס שלי להגיב, סוף סוף הגענו לבית המשפט".

היחצן של דיוואן גם שיתף לטאיאנג לא היה קשר עם אביו מאז סוף 2020.

"דיוואן ניסה ליצור קשר עם ג'יהון בנוגע לאבחנה אך לא הצליח מכיוון שהוא חסם את המספרים, המיילים והמדיה החברתית שלה ושל משפחתה", אמרה בקשר. "היא אפילו ניסתה להגיע לאביו של ג'יהון אבל לא הצליחה".קישור מקור