ארוסתו של 90 יום, אנג'לה דים, מתכננת טיול הפתעה לראות את מייקל

הצהרה. ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים תכננה טיול הפתעה לראות את בעלה, מייקל אילסנמילאחר שהביע שהוא לא אהב את המראה החדש שלה בעקבות הירידה במשקל של 112 ק"ג.

בקטע טיזר לפרק של יום ראשון, 25 בספטמבר TLC מופע משותף על ידי אֲנָשִׁים, אנג'לה, 56, התכוננה להפתיע את מייקל, 34, בביקור אצלו בניגריה. הטיול סימן את הפעם הראשונה שהוא יראה אותה באופן אישי מאז שעברה ניתוח להרזיה.

"אני לא רוצה להיות חמודה," אמרה אנג'לה לחברתה רנה בזמן קניות. "אני רוצה להיות סקסית. בפעם האחרונה שהייתי שם, שקלתי 276 פאונד. אני נוסע לשם 164, אבל רנה, הוא לא אמר מילה אחת בשנתיים האחרונות על כמה טוב נראיתי."

אנג'לה עברה את הניתוח מבלי לקחת בחשבון את חששותיו של מייקל שגודל החזה שלה יצטמצם כתוצאה מההליך. בפרק קודם של ארוס בן 90 יוםמייקל הביע את סלידתו מהתוצאות בזמן FaceTiming לאשתו.

"זה די שונה מהקודמים", אמר למנתח של אנג'לה באמצעות FaceTime. "אני לא חושב שזה גדול."

TLC

המנתח ענה, "בעלך נראה ממש פגוע."

אנג'לה המשיכה והסבירה שלהשוויץ בדמותה החדשה היא לא הסיבה היחידה שהיא רוצה לבקר את מייקל. היא הוסיפה שהיא מקווה שהטיול יגרום לו לחשוב איך הוא מתייחס אליה בקרבה חשש שהוא מרמה אותה בשביל כסף.

"אני מקווה שאני נראה כל כך טוב למייקל שהוא יתחרט על איך שהוא התייחס אלי ועל מה שהוא עושה לי", אמר יליד קליפורניה בכתב וידוי. "אני רוצה להציל את הנישואים האלה, אבל המציאות היא שאם אגלה שמייקל מרמה אותי, הנישואים האלה נגמרים מיד".

היא אמרה לרנה שהיא חוששת שבעלה "רק משתמש בי כדי להגיע לכאן [to the U.S.]." אנג'לה הוסיפה שהיא שקלה להגיד לו, "זה מה שיש לי בראש עכשיו בגלל איך שהתייחסת אליי. כאילו, אתה לא עושה את זה מאהבה."

גם בקליפ הטיזר, אנג'לה הסבירה שמניע נוסף לטיול המפתיע היה חיפוש בטלפון של מייקל. "אמא הפתעה – אה," היא אמרה. "אני רוצה להפתיע אותו כי אני עוברת את הטלפון של האם. ככה אני מסתובב."

בני הזוג הכירו ב-2017 ברשתות החברתיות. אחרי שהם פיתחו למרחקים ארוכים מערכת יחסים, אנג'לה נסעה לניגריה לפגוש אותו באופן אישי בפעם הראשונה. בסופו של דבר הזוג הגיש בקשה לאשרת K-1 של מייקל, אשר נדחתה מאוחר יותר.

אנג'לה ומייקל החליפו מאוחר יותר נדרים באפריקה בינואר 2020 מכיוון שזו הייתה הדרך היחידה להביא אותו לארצות הברית עם אשרת CR-1, המאפשרת לבן/בת הזוג של אזרח אמריקאי להיכנס למדינה ולקבל גרין קארד.

למרות נישואיהם, הזוג – שהופיע לראשונה בעונה 2 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים – לא הצלחנו להתאחד בארה"ב "מייקל ואני חיכינו לאשרת בן זוג זו שנתיים ו…עדיין לא קיבלנו אישור", הסבירה אנג'לה במהלך פרק יוני 2022 של יומני 90 יום. "ההמתנה היא קשה, אז פשוט החלטתי בינתיים להתמקד בבריאות שלי".

אנג'לה הייתה פתוחה לגבי המתח במערכת היחסים שלהם במהלך העונה ה-7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?וציינה שהיא לא סומכת על בעלה.

"האתגר הגדול ביותר שעמם מתמודדים הנישואים שלנו עכשיו הוא המעשה המפוקפק של מייקל", אמרה בכתב וידוי במהלך הפרק ב-11 בספטמבר. "הוא כמעט ולא מתקשר. וכשהוא כן מתקשר, זה רק לגבי הויזה או שהוא צריך כסף. ונוסף על כך, הוא העלה את האינסטגרם שלו [despite] בידיעה שאני נגד. הוא אפילו הרחיק לכת וחסם אותי".

קישור מקור