ארוסת 90 הימים לורן, אלכסיי הבת אריאל: תמונות תינוקות

ארוסת 90 הימים לורן, אלכסיי הבת אריאל: תמונות תינוקות

ארוס בן 90 יום בוגרים לורן ברוברניק (לבית גולדסטון) ו אלכסיי בברוורניק הם רשמית משפחה בת חמש נפשות עם הגעתה של התינוקת מס' 3, בתם אריאל רעיה!

בני הזוג – שכבר חולקים שני בנים, שי יוסף בוברניק ואשר נח – בחרו הפעם להיות מופתעים במגדר עד ללידתו של היילוד בספטמבר 2022.

"לגלות את המגדר בחדר הלידה היה אפילו יותר מיוחד ממה שיכולנו לדמיין", התפרץ אלכסיי על אשתו באותה תקופה. "תודה לחצי הטוב שלי @lorenbrovarnik על שהפכת אותי לגבר המאושר ביותר בחיים."

בני הזוג הודיעו לראשונה שהם מצפים לילדם השלישי בפוסט משותף באינסטגרם במאי 2022.

"יום האם המוקדם שמח. אנחנו כל כך נרגשים להגיד סוף סוף שהתינוק מס' 3 בדרך!" לורן כתבה למטה תמונה של הגזע המאושר, שם אישית הריאליטי בטלוויזיה הציגה בגאווה את גבשושית הבטן שלה. "אנחנו הולכים לחכות לראות אם זו בת או בן, בכל מקרה אנחנו כל כך מאושרים!"

זמן קצר לאחר חשיפת החדשות המרגשות, ה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עלומים נאמר באופן בלעדי בקשר שהם ציפו שהילד השלישי שלהם יהיה "האחרון" שלהם.

"אנחנו לא יודעים את המגדר", חשף אלכסיי ביוני 2022 בזמן שדיבר על הפחדים לעבור מהורה לשניים לשלושה. "אנחנו לא מגלים. כי זה האחרון. אנחנו סיימנו. סיימתי."

אלכסיי ולורן ערכו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 3 של ארוס בן 90 יוםשעלה לראשונה בשנת 2015. לאחר שקשרו את הקשר בספטמבר 2015, הזוג קיבל את פני בנם הראשון באפריל 2020 ואת אחיו 16 חודשים מאוחר יותר באוגוסט 2021.

הזוג TLC הוותיק המשיך לספר את סיפורם בסדרת ספין-אוף משלהם, לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים. העונה השנייה, שעלתה לראשונה ב-TLC בינואר 2023, תיעדה את בני הזוג כשהם שוקלים לעבור להריון של ישראל ולורן עם תינוק מספר 3.

המשך לגלול כדי לראות ארוס בן 90 יום מככב אלבום התינוקות של לורן ברוברניק ואלכסיי בוברניק, בתם אריאל רעיה.

קישור מקור