ארוסת 90 הימים לורן טורחת להורים תוך כדי מהלך ישראל: פרטים

ארוס בן 90 יום כוכב לורן ברוברניק עמדה על שלה כשהוריה המשיכו להפיל אותה אלכסיי בברוורניקהתוכניות של לעבור לישראל.

במהלך יום שני, 16 בינואר, פרק של לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימיםההורים של לורן, מרלן ו בריאן גולדסטוןמתח ביקורת על הרעיון בזמן שהשתתפה בבישול עם משפחתו של אלכסיי בישראל.

"המחשבה שהם יתרומו ויעברו באמצע העולם, אני לא חושבת שאתה רוצה לדעת מה אני באמת חושבת על זה", הודתה מרלן בפני חברתו של אלכסיי דמיטרי לאחר שנשאלה מה תחושותיה לגבי המהלך הפוטנציאלי.

מרלן הוסיפה כי היא חושבת שהמעבר מפלורידה לישראל יהיה "מאוד מפחיד". היא המשיכה, "אני לא יודעת אם לורן יכולה לסבול את זה."

בעוד אמו של אלכסיי עודדה את מרלן "לסמוך על לורן ואלכסיי", בריאן הבהיר שהוא גם נגד הרעיון.

"סגרתי את הפה שלי כל הזמן הזה. אני לא בעד. נקודה," הוא אמר. "שום דבר שאתה יכול להגיד לא ישנה את דעתי."

כשלורן, בת 34, שאלה את אביה מדוע הוא מרגיש כך, הוא פשוט ענה שיש לו "הרבה סיבות".

לאחר שאמר לבתו "לסתום את הפה", אלכסיי, בן 34, הגן על לורן בכך שאמר לבריאן, "אנחנו עדיין לא כל כך אגרסיביים".

"אנחנו כל כך אגרסיביים. היינו אגרסיביים כל השבוע הזה", אמר בריאן לפני שהוסיף בכתב וידוי, "זה ישן לשמוע את המהלך, המהלך, המהלך. הרגיש לכוד. לא הייתה דרך ללכת, אז די התנפלתי עליו. הייתי חייב לעצור את זה. מספיק זה מספיק."

אחר כך שיתפה לורן את מחשבותיה על המצב בכתב הוידוי שלה, וקבעה שהוויכוח "הסלים למשהו שהוא לא צריך להיות".

בזמן ששוחחה עם הוריה, אמרה לורן שהמעבר לישראל "היה הכי טוב עבורנו כזוג".

"שאלת את דעתי על זה. אני נותן את זה", הגיב בריאן, כשמרלן הוסיפה, "הוא זכאי להרגיש כמו שהוא מרגיש."

בעוד לורן המשיכה להתווכח עם הוריה, מרלן טענה שהאישיות של TLC "תמיד מוותרת" לעצמה.

"אני באמת חושב שאתם מזלזלים בי כאדם," הגיבה לורן. "אני חושב שאתה ממעיט בכוחי. אני חושב שאתה מזלזל בבחירות שלי שנכונות לי ולמשפחתי, ואני חושב שאתה לא נותן לי מספיק קרדיט כי אתה לא איתנו כל הזמן”.

היא המשיכה לפרוק את תסכוליה באולם וידוי. "ההורים שלי חושבים שאני שטיחון ואין לי עמוד שדרה ואני לא מסוגל לעשות את המהלך הזה. זה פוגע", אמרה לורן. "אני לא מאמין אחרי כל השנים האלה, כמו 'מה אני צריך להוכיח להורים שלי?' 'למה אני צריך להמשיך להוכיח את עצמי בפניהם?' זה מבאס."

נושא פופולרי במהלך העונה השנייה של תוכנית הריאליטי היה העניין של לורן ואלכסיי להעביר את משפחתם לישראל.

TLC

"אלכסיי ואני מסכימים שחשוב שהילדים שלנו יחוו איפה [he] היא מלהבין את התרבות", הסבירה בעבר אם לשלושה מדוע הם רוצים לעבור דירה. "אבל זה שינוי מוחלט, זה לא עובר למדינה אחרת שבה אתה עדיין מבין את התרבות האמריקאית. אתה מסתובב בעולם לתרבות אחרת לגמרי".

לאחר שקשרו את הקשר ב-2015, בני הזוג קיבלו את ילדם הראשון בברכהבן שי יוסף בוברניקבאפריל 2020. לורן ילדה את בנם השני, אשר נח ברוברניק, באוגוסט 2021, ואילו בתם, אריאל רעיה ברובורניק, נולדה בספטמבר 2022.

קישור מקור