ארוס 90 הימים מוחמד מדבר על איב ספליט, בוגד

עוד לסיפור? ארוס בן 90 יום כוכב מוחמד עבד אלחמד מספר באופן בלעדי בקשר מה שלכאורה הוביל לפרידה שלו מאשתו הפרודה איווט "איב" ארלנויום אחד בלבד לאחר מכן בקשר אישר באופן בלעדי את פיצול הזוג של עונה 9.

"ראיתי הודעות טקסט בינה לבין גבר אחר ובגלל זה נפרדתי מאיב", טוען מוחמד, בן 28, בהצהרה בלעדית ל בקשרמסביר את נימוקיו לעזוב את ביתה.

עם זאת, נציגו של איב, בן 48, מכחיש את הטענות. "הטקסטים שהוא מצא לאחר שפרץ לשעון התפוח של איב היו ממישהו שאיב חיפש הגנה מפניו מכיוון שהיא פחדה לצאת לבד באותו שלב בגלל התנהגותו הבלתי יציבה של מוהומד", דומיניק אנצ'ינטוןמבית Dominton Talent House, מספר בקשר בהצהרה בלעדית בתגובה לטענות המרמה שלו. "איב רצה שזה יעבוד אבל בגלל ההתנהגות האובססיבית והשליטה של ​​מוחמד, כפי שניתן לראות בתוכנית, אי אפשר היה לעבור אליו".

ביום שני, 22 באוגוסט, בקשר אישר באופן בלעדי שאייב ומוחמד נפרדו והוא עבר מביתה באלבקרקי, ניו מקסיקו. מוחמד חי עם חברים מאז ה-14 באוגוסט, שזה רק יום אחד לפני שהגיש כתב אישום נגד איב באלימות במשפחה.

איב הואשמה בסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית ובסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית ב-15 באוגוסט בעקבות תקרית עם מוחמד בביתה, לפי רישומי בית המשפט שהגיעו בלעדית על ידי בקשר. השימוע הבא שלה הוא בקשת ערובה שתוכננה ליום שלישי, 6 בספטמבר.

"האשמות על התעללות במשפחה זויפו על ידי מוחמד. מוחמד והאישה שאיתה הוא בוגד באיב שוחחו על האפשרויות שלו מההתחלה", סיפר דומיניק בקשר בתגובה לאישומים. "הם דנו במיוחד בויזה ואיך מוחמד יכול להיות זכאי לכך רק למקרה שאיב יגלה על חוסר השיקולים שלו".

Discovery+

החדשות המפוצלות שלהם הגיעו יום אחד בלבד לאחר שמוחמד הודה בשערוריית בגידה בהודעת טקסט שבה מעורבת אישה אחרת במהלך קטע ששודר בחלק 2 של ארוס בן 90 יום עונה 9 ספר הכל ביום ראשון, 21 באוגוסט. מוחמד חולק תובנות נוספות לגבי מה שקרה בינו לבין האישה האחרת אך ורק איתה בקשר.

"היא הייתה מעריצה בהתחלה. היא שלחה לי מתנות", מגלה מוחמד על האישה המסתורית שלו. "זו הייתה תקופה מאוד לחוצה. כל יום איב אמרה שהיא תשלח אותי למצרים. דיברתי עם חבר טוב שלי, כל יום אמרתי שאני לא יודע מה יקרה מחר. בטחתי בה. ביקשתי ממנה שירות או עזרה. חשבתי שאוכל לברוח מהקשר הזה. אני כן מרגיש כאב."

כשנשאל אם מערכת היחסים שלו עם האישה הייתה רומנטית או אפלטונית, מוחמד אומר, "לא ממש רומנטי. היא אמרה, 'אה, אני אהיה האישה הבאה שלך ובלה בלה'. אמרתי לה שאנחנו רק חברים. לא הבנתי אם [Yve] היה איתי יותר."

קישור מקור