ארוס 90 יום, אסולו פולאה ג'וב: איך הוא מרוויח כסף

ארוס בן 90 יום כוכב אסואלו פולאה פגש את אשתו, קלאני פאגאטה, בזמן שעבד באתר נופש במולדתו בסמואה. לאחר הריון בלתי צפוי, בני הזוג הגישו מיד בקשה לאשרת K-1. לרוע המזל, בעוד שאסולו החמיץ את לידת בנו בינואר 2018, הזוג התאחד מחדש כדי לתעד את חייהם במורד המעבר בעונה 6 של ארוס בן 90 יום. בעוד שהזוג המשיך להופיע ברחבי הספינים של הזיכיון כולל ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?, ארוס 90 יום: שיחת כריות, ועוד, זה לא כל מה שאבא לשניים עושה למחייתו! המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על עבודתו של אסואלו, איך הוא מרוויח כסף ועוד.

מה תפקידו של כוכבת "90 הימים" אסולו פולה?

איש הטלוויזיה הריאליטי חשף לראשונה שהוא עבד כנהג בחברת שיתוף נסיעות במהלך העונה ה-6 של ארוס 90 יום: באושר ועושר?, שעלה לראשונה באפריל 2021.

"יש לי עבודה במשרה מלאה בנהיגה בשיתוף נסיעות ואני מקבל הרבה כסף והמצב שלנו טוב יותר [sic]", אמר בכתב הוידוי שלו.

אחרת איך ארוסתו של 90 יום מרוויחה כסף?

אסואלו וקלאני מקבלים תלוש משכורת עבור הופעותיהם הרבות ב- ארוס בן 90 יום זִכָּיוֹן.

"ארוס בן 90 יום משלם לחברי השחקנים שלהם 1,000 עד 1,500 דולר לפרק", אמר מקור מכ"ם בינואר 2019. דווח כי עבודת התגמול של צוות השחקנים בקנה מידה מזיז והנחתת מקום בספין-אוף יזכו בתשלום גבוה יותר.

באדיבות Asuelu Pulaa/Instagram

Asuelu גם משתמש בעוקבים שלו של יותר מ-950,000 עוקבים ב-TikTok ובאינסטגרם לטובתו – לעתים קרובות בשיתוף פעולה עם עסקים ומותגים שונים כדי לקדם את המוצרים שלהם.

ידוע גם בריקודים הסמואים המסורתיים שלו, מעריצים יכולים לבקש סרטון מותאם אישית ב-Cameo, שם הוא גובה $80 לסרטון.

באילו משרות עבדה אסואלו פולאה בעבר?

לפני שלו ארוס בן 90 יום תהילה, Asuelu היה מנהל הפעילויות באתר נופש בסמואה – שם התארחה במקרה אשתו לעתיד, קאלאני בזמן שביקרה באיים.

"הוא קצת עקב אחריי באתר הנופש אבל זה היה ממש מתוק. הוא היה רוצה להשגיח עליי כששחיתי בבריכה, או אם הסתובבתי", אמר יליד קליפורניה למפיקים באולם וידוי בדצמבר 2018. "ואחד הלילות ראיתי אותו בלי חולצה, והייתי כמו, 'בסדר, זה יכול לעבוד'".

קישור מקור