'ארוס 90 יום: באושר ועושר?'  עונה 7: שחקנים, תאריך בכורה

'ארוס 90 יום: באושר ועושר?' עונה 7: שחקנים, תאריך בכורה

ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? חוזר לעונה 7! הסדרה שעוקבת אחרי אוהבי המרחקים אחרי ארוס בן 90 יום המצלמות עוזבות, חמוש באוהדים אהובים מהספין-אופים הרבים של הזכיינית כדי להכין את הבמה לעונה מלאת דרמה. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים עליו ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7.

בעוד עונה 6 זוגות, אנג'לה דים ו מיכל אילסנמי, ג'ובי דופרן ו יארה זאיהו אליזבת "ליבי" פוטסט ו אנדריי קסטרבט, חזרו לתעד את הניסיונות של מערכות היחסים הבינלאומיות שלהם, צמדים חדשים גם יערכו את הופעת הבכורה שלהם בסדרה.

ג'ני סלטן ו סומיט סינג סיימו את הספין-אוף אחרי דרך ארוכה לקשור את הקשר ארוס 90 יום: הדרך אחרת. "מגיעים ממדינות שונות, אנחנו תמיד עוברים הרבה עליות ומורדות", מסבירה סומיט בווידוי לקראת העונה הקרובה.

"סוף סוף, הגענו לפסגה כשהתחתנו", חותכת ג'ני.

בעוד ילידת קליפורניה חיכתה שנים כדי להיות סוף סוף אשתו של סומיט, לא נראה שזה אושר זוגי. בסצנה מאוחרת יותר, אמא לשלושה נראית בדמעות כשהיא מתעמתת בכעס עם בעלה.

"למה כולם חושבים שזה בסדר שאשב כאן ולוקח את כל ההתעללות הזו?" היא אומרת כשסומיט מבטיחה לה שהיא "מגזימה בתגובה". דוחפת אותו באגרסיביות, היא צועקת, "תתרחק ממני לנצח."

זוג שנוי במחלוקת קימברלי מנזיס ו אוסמן "SojaBoy" עומר גם עושים את שלהם HAE? הופעת בכורה לאחר ריצה ארוס 90 יום: לפני 90 הימים.

"לא באמת אכפת לי מה אנשים אחרים חושבים", אומרת ילידת סן דייגו למפיקים כשהיא מגנה על פער הגילאים עם בן זוגה הניגרי. "אני לא מסתכל עליו כאילו הוא צעיר ממני ב-18 שנים. האהבה קיימת, אז זה מה שחשוב”.

למרות החיבור הרומנטי בין השניים הללו, ברור שהזוג צפוי לעלות על ראשים בהמשך העונה. בעוד קים אמור לנסוע למולדתו של אוסמן ניגריה כדי להציע לו נישואין, אף אחת ממשפחותיהן לא תומכת באיחוד. בנה הבוגר של קים, ג'מאל, מרגיש שאמא שלו זזה מהר מדי. בינתיים, גם אמו של אוסמן לא מרוצה שכן היא מעדיפה שאוסמן יהיה עם אישה שיכולה להביא נכד.

"אתה באמת בטוח שאתה הולך לאפשר לי לקבל את האישה השנייה הזאת?" אוסמן שואל את בן זוגו האמריקאי בסצנה.

"אוסמן רוצה אישה שפשוט תשב שם ותסתום את הפה שלה ותהיה כמו 'בסדר'", היא אומרת למפיקים באולם וידוי. "אני לא הגוזל הזה."

השיחה עם קים ואוסמן בבירור לא הולכת טוב שכן היא מסתיימת עם אוסמן מכוסה במשקה זרוקים.

מתי כן ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? הקרנת בכורה?

ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7 הופיעה בבכורה ב-TLC וב-Discovery+ ביום ראשון, 28 באוגוסט, בשעה 20:00 ET/PT.

המשך לגלול כדי לראות את צוות השחקנים של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7.

קישור מקור