ארוס 90 יום, דיוויד טובורובסקי, שינוי במשקל

ארוס 90 יום, דיוויד טובורובסקי, שינוי במשקל

הוא יכול לראות את בהונותיו! ארוס בן 90 יום כוכב דוד טובובסקי עבר שינוי משמעותי בירידה במשקל.

"יש לי עוד 50 עד 60 פאונד", הסביר בוגר TLC, 54, בסרטון ששיתפה אשתו, אנני טובורובסקי (לבית סוואן) ביום שבת, 6 באוגוסט, כשהוא דגם את התקדמותו. "העדכון הוא שאני עדיין יורדת במשקל אבל יש לי עוד דרך ארוכה לעבור."

ה שיחת כריות הכוכב הרעיד מבנה גוף גזם בולט כאשר יליד תאילנד גרם לו להסתובב לקראת המצלמה. "אני חושבת שהורדת בערך 70 קילו," היא פרצה. "תסתכל על הבטן שלך, לא עוד בטן. אתה רואה את אצבעות הרגליים שלך?"

לפני שלו ארוס בן 90 יום במסע עם אשתו, יליד קנטקי תיאר את עצמו כ"חסר כל", שכן זה עתה התגרש מאשתו הקודמת לאחר 21 שנות נישואים.

"לפני קצת יותר משלוש שנים, שקלתי 350 פאונד", אמר אב לשלושה למפיקים במהלך הופעת הבכורה שלו בעונה 6 בדצמבר 2017, וחשף שהוא גם איבד את עבודתו, ביתו ומכוניתו ולקה בשבץ מוחי.

"מהר קדימה שלוש שנים. סוג של ללחוץ על כפתור ההפעלה מחדש בחיי" הוא המשיך בכתב הווידוי שלו. "ירדתי במשקל. הייתי במצב נפשי חדש לגמרי. ארזתי את המזוודות, והלכתי ללכת להשתעשע בתאילנד. ואז פגשתי את אהבתי האמיתית, אנני."

בעוד אנני היא כוח מרכזי במטבח ומרחיקה לכת כמו מלמדת שיעורי בישול תאילנדי, דייוויד נאלץ לבצע כמה שינויים מכיוון שאחד הדברים האהובים עליהם לעשות ביחד הוא לאכול. "אומג, זו הסיבה שהתאהבתי", הוא כתב כשהוא מצרף תמונה של ספרינג רולס טריים ופריכים. "בסדר, לא בתוכנית הבריאה אבל כל כך טוב עם סריראצ'ה."

השניים רכשו לאחרונה בית ביחד בפונטיין הילס, אריזונה, והאקלים החם מהווה רקע מושלם לאימון אחר הצהריים.

"יש לי יום נהדר עם המלכה שלי", כתב דייוויד, לצד תמונה של השטח המחוספס בעיר הולדתם. "צועדת בשביל ואחר כך את המנגל התאילנדי המפורסם שלה."

המשך לגלול למטה כדי לראות את שינוי הירידה במשקל של דיוויד טובורובסקי!

קישור מקור