'ארוס 90 יום': הניתוח הפלסטי של נטלי מורדובצבה

תחת הסכין. ארוס בן 90 יום כוכב נטלי מורדובצבה עורר שמועות על ניתוחים פלסטיים לאחר שחשפה שהיא תעבור ניתוח לאף בעונה 6 של ארוס 90 יום: באושר ועושר. אבל האם היא עברה ניתוח קוסמטי אחר? המשך לגלול למטה כדי לגלות אילו הליכים היא עברה.

נטלי מורדובצבה עברה ניתוח אף ב-90 יום ארוסה

נטלי תיעדה את מסעה לעבור ניתוח פוליפ באף, הליך להסרת הגידולים ברירית מעברי האף ו/או הסינוסים שלה.

"יש לי הרבה בעיות נשימה מאז שהגעתי לאמריקה. לא הצלחתי לישון כרגיל. ישנתי כמה שעות והייתי מתעורר בהתקפי פאניקה כי זה פשוט ממשיך להגיע, קצת נוזל. וזה גורם לי הרבה כאב. אז אני צריכה לעבור ניתוח כדי שהם יבינו מה קורה", אמרה נטלי, בת 35, בווידוי שלה בפרק ביוני 2021 של TLC's ארוס 90 יום: באושר ועושר.

הקאץ' היה שילידת אוקראינה המשיכה וגילתה שכבר יש לה תאריך לניתוח האף שלה אבל היא עדיין לא סיפרה לבעלה המנוכר כעת, מייק יאנגקוויסט. היא חשפה לו את החדשות בזמן שהם אכלו ארוחת ערב בביתה של חברתה ג'וליאנה, שאותה מייק נפגש בפעם הראשונה. בעוד מייק הגיב בצורה תומכת במהלך הארוחה, בני הזוג נקלעו לריב גדול לאחר שחזרו הביתה והוא התעקש שהם יעבדו על התקשורת שלהם כי הוא הרגיש שנטלי מקבלת החלטות חשובות בלעדיו.

עם זאת, הבעיות שלהם היו עמוקות יותר מאשר תקשורת על הניתוח של נטלי. בקשר דיווח בלעדית במרץ 2021 שמייק ונטלי נפרדו לאחר פחות משנה של נישואים.

נטלי מורדובצבה חושפת את הליכי ניתוחים קוסמטיים

יליד אוקראינה אינו זר לניתוחים פלסטיים. במהלך ארוס בן 90 יום עונה 8, באפריל 2021, נטלי חשפה שעברה בעבר הליך קוסמטי לחומרי מילוי בשפתיים, אבל היא לא אהבה את התוצאות. היא גם הביעה את רצונה לבצע ניתוח אף. באותו חודש, היא הודיעה שהיא קיבלה "ליפו בלייזר" על "סנטרה, הבטן והמותניים".

באדיבות נטלי מורדובצבה/אינסטגרם

בינואר 2023, נטלי עוררה שמועות כי עברה ניתוח אף כאשר פרסמה סלפי דרך אינסטגרם. "עשית בדיקת אף? אם כן, אתה נראה מדהים!" מעריץ אחד הגיב. עוקב אחר כתב, "אף חדש מי זה? יצא מעולה!"

עם זאת, מעריצים אחרים שיערו שנטלי פשוט השתמשה בפילטר אינסטגרם ששינה את המראה שלה.קישור מקור