אריאל ווינטר רגעי הביקיני הטובים ביותר: תמונות ותמונות של בגד ים

אריאל ווינטר רגעי הביקיני הטובים ביותר: תמונות ותמונות של בגד ים

שַׂחְקָנִית אריאל וינטר מעולם לא נרתעה מלהתהדר בקימורים שלה, ולחלוק תמונות ביקיני לוהטות לאורך השנים. ה משפחה מודרנית כוכב קיבל א הקטנת חזה בגיל 17 בלבד, והיא הייתה מתהדרת בדמותה בבגדי ים מאז.

כשהיא עומדת בגובה של 5 מטרים בלבד, ילידת לוס אנג'לס הפחיתה את גודל הגביע שלה מגודלה הטבעי 32F ל-34D "מדהים", אמרה זוֹהַר לאחר ההליך שלה ב-2015. הניתוח עזר לה להרגיש בטוחה יותר כשהיא על השטיח האדום וכאשר לובשת בגדי ים.

"זה פחות או יותר כל מה שנודעתי בו וזה הרגיז אותי", הסביר אריאל בראיון. "זה גרם לי להרגיש ממש לא בנוח, כי כנשים בתעשייה, אנחנו עוברות מיניות מוחלטת ומתייחסים אליה כמו חפצים."

לאחר שקיבלה את הניתוח שאיפשר לה ביטחון בגוף הביקיני, המשיכה אריאל לפרסם תמונות ברשתות החברתיות המציגות את דמותה החדשה. בתגובה, היא התמודדה עם תגובה של אמה המנוכרת על שהראתה את גופה.

"היא צריכה להתבגר. הייתי אומרת לה להתלבש כמו שצריך, להיות האדם היפה שהיא", אמא שלה בעבר סיפר בקשר באופן בלעדי. "אני מרגישה עצובה שהיא מרגישה צורך לחשוף את עצמה כשזה לא הכרחי", הוסיפה. "אריאל חכם, יפה ומוכשר. היא שחקנית לגיטימית. היא לא צריכה לעשות את זה. היא יפה עם הבגדים שלה".

בנוסף לריב עם אמה על גופה, אריאל גם נאבקה בעבר בטרולים באינטרנט אשר האשים אותה של נטילת תרופות כדי לרדת במשקל.

"כן!! הפסיכיאטר שלי החליף אותי מהנוגד דיכאון הקודם שלא עבד וגרם לי לעלות במשקל, לקולה/מת'!! בהחלט לא חדש שעבד ואז הסדיר את חילוף החומרים שלי. קולה/מת' הייתה החלטה שנויה במחלוקת, אבל היא עומדת בה", השיב אריאל בסרקזם.

באותה תקופה, השחקנית שיתפה באינסטגרם תמונות של מבנה הגוף והירידה במשקל, כמו גם סרטונים של האימונים שלה עם המאמן שלה. באותה שנה, אריאל דנה בירידה במשקל שלה בשאלות ותשובות באינסטגרם. היא הסבירה שהחלפת תרופות נוגדות דיכאון אפשרה לה לרדת במשקל במהירות.

"במשך שנים נטלתי תרופות נוגדות דיכאון שגרמו לי לעלות במשקל שלא יכולתי לרדת לא משנה מה עשיתי", כתבה אז. "זה תמיד היה מתסכל עבורי כי רציתי להיכנס לכושר ולהרגיש שהעבודה שעשיתי משתלמת, אבל זה אף פעם לא הרגיש ככה. קיבלתי את זה והמשכתי הלאה".

אריאל המשיך וכתב כי "השינוי בתרופות גרם לי מיד להוריד את כל המשקל שלא יכולתי לרדת קודם לכן על ידי החזרת לי חילוף חומרים". היא המשיכה, "בזמן שאני מרגישה טוב יותר מבחינה נפשית עם השינוי, וזה נחמד להתאמן ושהגוף שלך באמת מגיב, אני רוצה לעלות כמה קילוגרמים של שרירים ולהיות בריא יותר. רוצה גם את הישבן שלי בחזרה…"

השחקנית גם דנה בחיפוש אחר טיפול לבריאות הנפשית, ואמרה לעוקביה ש"אין שום דבר מביש בלפגוש מטפל או לקחת תרופות… אני מקווה שהדיונים ימשיכו אותנו להתקדם בכיוון הנכון עם בדיקות בריאות הנפש. אנחנו לא צריכים להסתיר את המאבקים שלנו למרות שאני יודע כמה קשה לשתף".

המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות הטובות ביותר של בגד הים של אריאל לאורך השנים!

קישור מקור