אריאנה בירמן מעצר DUI: Mugshot, עדכונים

עם אל תהיה איחור אלום אריאנה בירמןמעצר ה-DUI של ה-DUI, הצילום שלה מאז שוחרר, אמא של כוכב הריאליטי קים זולז'אק-בירמן שברה את שתיקתה בנוגע לצרות של בתה עם החוק ומידע חדש התגלה על שיתוף הפעולה של ביירמן עם הרשויות. המשיכו לקרוא לפרטים המלאים על מעצרו של כוכב בראבו.

מתי ואיפה נעצרה אריאנה ביירמן בגין DUI?

היא נהגה במכונית מרצדס G-Wagon שחורה במחוז פורסיית', ג'ורג'יה, מעט אחרי חצות ביום שבת, 13 באוגוסט, כאשר רכבה היה מעורב בכנף פגוש עם מכונית פורד פוקוס כחולה ברמזור, אשר היה עד לו קצין שריף. .

אריאנה ביירמן הכחישה שהיא שתתה

"יכולתי להריח ריח קל של משקה אלכוהולי שהגיע מהנשימה שלה כשהיא דיברה איתי. היא הכחישה שצרכה משקאות אלכוהוליים כלשהם", טען קצין הדיווח TL בייטסון בדו"ח משטרתי שהגיע לידי בקשר.

"יעצתי [Ariana] שיכולתי להריח ריח של משקה אלכוהולי על הנשימה שלה", נמשך דו"ח השוטר. "היא ציינה שהריח היה כנראה מהבגדים שלה. אריאנה הצהירה שהיא עישנה עט ואפי THC בלילה הקודם אבל לא שתתה".

באדיבות משרד השריף של מחוז פורסיית'

המשטרה טוענת כי אריאנה ביירמן הראתה 'פגימה' בזירת התאונה

"ערכתי הערכות פיכחון בשטח עם ביירמן וראיתי סימנים של פגיעה. ראיתי שיש לה תנודה ניכרת במהלך ההערכות", כתב באלסון והוסיף כי קצין עמית ערך בדיקת ניסטגמוס אופקי (HGN) ו"צפה בארבעה מתוך שישה רמזים".

אריאנה ביירמן סירבה לבצע בדיקת נשימה ובדיקת דם

השוטר כתב כי ביארמן סירב "לספק דגימת נשיפה לבדיקת הנשיפה המקדימה" בזירת התאונה. היא הסכימה לבצע בדיקת דם, אך מאוחר יותר שינתה את דעתה לאחר שהגיעה לכלא מחוז פורסיית.

במה הואשמה אריאנה ביירמן?

על פי דו"ח המשטרה, בירמן צוטט בגין DUI, שינוי נתיב לא תקין/לא תקין וצריכת אלכוהול לקטינים, מאז שהיא בת 20.

גם החבר של אריאנה בירמן, הדסון מקלרוי, נעצר

מקלרוי היה במכונית בזמן התאונה. לאחר מעצר בגין אישומים הקשורים לאלכוהול, הוא שוחרר בערבות.

מה הייתה התגובה של אמה של אריאנה ביירמן קים זולז'אק-בירמן למעצרה של בתה?

"אריאנה הייתה מעורבת בכופף פגוש קל. כשהמשטרה הגיעה למקום, קצין החקירה פתח מיד בחקירה בגין DUI של אלכוהול", כתב הבוגר של בראבו באמצעות אינסטגרם. "למרות הקריאה המתמדת של אריאנה שהיא נסערת וחרדה מהתאונה הקלה, השוטר הגיע למסקנה שגויה שהיא לקויה. זה לא היה המקרה".

היא המשיכה: "מכיוון שהיא שיתפה פעולה וכנה, היא הודתה שצרכת מריחואנה יום קודם לכן, כלומר יותר מ-24 שעות לפני פנייה לחוק. … אנו מעריכים שהציבור הרחב מאפשר משפט זה לגופו, ולא רטוריקה או מסקנות שגויות".

קישור מקור