אריאנה סיירה שינוי ירידה במשקל

אריאנה סיירה שינוי ירידה במשקל

ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן כוכב אריאנה סיירה עשוי לחלוק איתה רומן סלעי שרלון מקיניס על המסך, אבל העתיד מזהיר עבור אמא של אחד!

לאחר שילדה את בנם של בני הזוג, אודין, מספר חודשים בטרם עת בינואר 2021, בוגרת TLC חוזרת עם נקמה בכל הנוגע לגוף הנקמה שלה.

כשהיא נתנה לעוקבים שלה עדכון סוף שנה בדצמבר 2022, אריאנה חשפה שהיא ירדה 60 קילו מאז הלידה ו-90 קילו מדהימים בסך הכל.

"5 פאונד קטן יותר מהשנה האחרונה שלי בתיכון", חזר בוגר ה-TLC.

בפוסט אחר, ה ארוס בן 90 יום אלום פתחה בעניין המשמעות של להיות בריא יותר כדי להיות הורה טוב יותר לבנה הצעיר.

"החלק הכי קשה הוא המוטיבציה והמסירות שנדרש כדי לקום כל יום ולעשות את זה בשביל עצמך. התמונה הגדולה יותר של זה בחירה בסגנון חיים", היא פירטה בסרטון כושר מדצמבר 2022. "בשבילי, זה לא רק ללכת לחדר כושר. זה לסחוב את אודין, העגלה, החטיף והמשקה כדי שיסתפק כדי שאוכל להכניס אותו. רוב הימים אני במיטבי נפשית ופיזית, מרגיש כל כך טוב עם עצמי".

אריאנה עשתה את הופעת הבכורה שלה ב ארוס בן 90 יום זיכיון לצד יליד ג'מייקה בעונה 1 של הספין-אוף בנושא טרופי. אריאנה פגשה את שרלון בזמן שהפעיל את סירת הסיור שלה בזמן חופשה באיים. לאחר שעוררה כימיה מיידית והטיה מהבילה, למדה אריאנה שהיא בהריון עם הילד של שרלון.

לאחר שילדו את בנם, בני הזוג חזרו לעונה 2 כאשר יליד אילינוי נסע חזרה לג'מייקה כדי שאודין יוכל לפגוש את אביו.

בעוד שלאריאנה היו חשדות ששרלון לא נאמנה בזמן שהייתה בה, הוא אישר את חששותיה כשהודה שהוא עדיין פוגש נשים אחרות.

למרות שהזוג עזב את הטיול עם שאלות נוספות על מערכת היחסים שלהם, אבא של אחד מהם הוציא את ההודעה הפצצה שהוא נשוי למישהו אחר בדצמבר 2022.

בעקבות ההצהרה, אריאנה לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי לחשוף שהיא ניתקה קשר עם אביו של תינוקה.

"אנחנו לא רואים או מדברים איתו כי הוא סירב לשלוח 40 דולר לחודש עבור אודין מ-20,000 דולר (ארה"ב) שהוא הרוויח", כתב איש הריאליטי. "וגם, כי הוא גורר אותי ברשתות החברתיות כשאני לא עושה דבר מלבד להשאיר אותו בשקט."

"שים לב שהוא נרקיסיסט שאהב הפציץ גם אותי", היא פירטה לפני שחשפה שהוא רוצה להתחתן איתה תוך שלושה חודשים מהפגישה איתה. "בעצם התחנן שאעשה איתי ילד, אז בוא לא נסתם, הוא חולה נפש."

המשך לגלול כדי לראות תמונות של ארוס בן 90 יום הטרנספורמציה של הירידה במשקל של אריאנה סיירה הכוכבת.

קישור מקור