אריקה ג'יין רוצה להיות 'דומינטריקס במשרה חלקית'

להחליף קריירה? עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב אריקה ג'יין חשפה את יעד הקריירה שלה ב-NSFW על רקע הבעיות הפיננסיות המתמשכות שלה בתוך תביעת ההונאה שלה.

"תכנס לזה," אמרה אריקה, בת 51, לצוות שלה ב-1 קליפ טיזר לפרק של יום רביעי, 3 באוגוסט, בתוכנית בראבו. "החלטתי שאני רוצה להיות כמו דומינטריקס במשרה חלקית."

היא המשיכה ושיתפה כיצד קיבלה את הרעיון להמשיך במיזם החדש. "אז היה לי רגע אינטימי עם האדם הזה, והוא אמר לי, 'אתה יודע מה? אני בטוח שתהיה דומינטריקס ממש טוב'", אמרה. "ואני אמרתי, 'אתה יודע מה, בעצם חשבתי על זה!'"

"הוא אמר, 'אתה באמת צריך לחקור את זה. אתה יודע, אחד הנמוך-נמוך'", המשיך איש הטלוויזיה.

דיוויד ביוקאן/שטרסטוק

בזמן שהעוזרים שלה הביעו את הזעזוע שלהם מהרעיון, אריקה הודתה שהיא כבר התחילה לתכנן תוכניות למיזם הקריירה.

"לא יהיו לי יותר מחמישה לקוחות", אמרה לצוות שלה.

באולם וידוי, ה RHOBH עוד חשפה כוכבת מדוע היא מאמינה שתהפוך לדומינטריקס נהדרת. "טוב, אני שולט, אני אוהב להפעיל קצת כאב בשביל ההנאה", אמר זמר "רכבת ההרים". "אני גם אוהב תחפושות לטקס, ואני יודע שיש אנשים שאוהבים את זה גם כן."

אריקה עשתה תוכניות לעתיד לאחר שנפגעה בתביעה של 50 מיליון דולר בגין מעורבותה לכאורה בבעלה לשעבר טום ג'ירדיתוכנית הסחטות של.

לאחר שעורך הדין לשעבר טום, בן 83, הואשם במעילה בכספים מקורבנות של טיסת תאונת אוויר בדצמבר 2020, לאריקה הוגשה תביעה משלה והואשמה בכך שעבדה בתור "החזית" בתוכנית ביולי 2022.

איש הטלוויזיה התעקש שהיא חפה מפשע וטוען שהיא לא הייתה מעורבת בפשעים לכאורה של טום.

אריקה פתחה לגבי הצעד האפשרי הבא בקריירה שלה בתוך הדרמה האחרונה שלה עם קוסטר גרסל בוב.

ב-10 באפריל, אריקה לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי לשתף סרטון שלה זורקת את ספר הזיכרונות של גרסל, תאהב אותי כמו שאני, בזבל. "@Garcelle למרות שהפסקת לעקוב אחרי אני בטוח שתראה את זה", נכתב בטקסט בסרטון.

מאוחר יותר חשפה זמרת "כוכבים" מדוע זרקה את הספר לאחר שמשתמש באינסטגרם ביקש הסבר. "אל תשתמש בשם שלי כדי לקדם את הספר שלך," היא הגיבה באמצעות טוויטר. "השתמש בחברים המפורסמים שלך."

מוקדם יותר באותו יום, גרסל, בת 55, רמזה שאריקה לא תוצג באור הטוב ביותר תוך כדי קידום יציאת ספרה עם קליפ מאת RHOBH. "אריקה, אני לא צריכה לגרום לך להיראות רע, את עושה את זה לבד", אמרה השחקנית בקליפ שהועלה לה אינסטגרם חֶשְׁבּוֹן.

ימים לאחר מכן, הכוכב שלהם קייל ריצ'רדס הכביד על הדרמה תוך כדי השתתפות בשידור חי של אמזון. "אה, וואו, זה היה משהו אחר", אמר קייל, 53, במהלך האירוע ב-14 באפריל. "ממש הייתי בהלם."קישור מקור