ארמי האמר שובר שתיקה על תביעות תקיפה מינית ב-2021

ארמי האמר שבר את שתיקתו בעקבות ההאשמות על תקיפה מינית שעלו נגדו בתחילת 2021.

במהלך ראיון עם דואר אויר שפורסם בשבת, 4 בפברואר, ה פרש בודד השחקן, בן 36, הכחיש שעשה משהו שלא בהסכמה עם שותפיו לשעבר.

"כל דבר נדון מראש", טען האמר, בהתייחסו לשיטות BDSM בין שותפו "המשנה" לבין עצמו כאדם "הדומיננטי". "מעולם לא הנחתי את זה על מישהו באופן בלתי צפוי. לעולם לא. הם אלה שיכולים להגיד 'עצור' בכל רגע. הם אלה שקבעו את הגבולות".

ה רשת חברתית כוכב אז ציין שהוא רוצה "להחזיק [his] טעויות, קחו אחריות על כך [he] היה חור, זה [he] היה אנוכי, זה [he] השתמשו באנשים לעשות [him] להרגיש טוב יותר ומתי [he] נעשה, המשיך הלאה."

"[I] התייחס לאנשים בצורה גרועה יותר ממה שהיה צריך להתייחס אליהם", סיכם האמר והוסיף כי הוא עסק באורח חיים "מאוד אינטנסיבי וקיצוני" שבו הכניס נשים שונות ל"מערבולת" של "רגשות גדולים" שכללו נסיעות, סקס. וסמים.

דיוויד ביוקאן/שטרסטוק

בינואר 2021, אישה שהזדהתה כ"אפי" האשימה את האמר ב"אלימות" שאנס אותה "למעלה מארבע שעות" ב-2017 וטענה כי הוא "התעלל בה נפשית, רגשית ומינית". זמן קצר לאחר שטענותיה עלו ברשת, עורך דינה של האמר הכחיש את ההאשמות, וטען כי המפגשים המיניים של האמר היו "בהסכמה מוחלטת, דנו והוסכמו מראש, ושיתפו פעולה הדדית".

בראיון האחרון שלו עם דואר אוירה מוות על הנילוס השחקן טען שהוא ו"אפי" עסקו ב"סצנה ללא הסכמה" (CNC) וכי היא תכננה את "כל הפרטים" של המפגש, שהוא זה שלטענתה היה תקיפה. האמר טען אז שהאישה הכירה לו את ההתנהגות המינית הזו, אבל לשניים היה רק ​​"אירוע CNC מתוזמן", לדבריו. האמר ציין שהם דנו ב"סצנה" באמצעות מסנג'ר של פייסבוק. עם זאת, האמר טען כי הוא מחק את כל ההודעות וכי עורכי הדין שלו לא הצליחו עד כה לזמן אותם מחברת פייסבוק, Meta.

באותו זמן, האמר פרסם הצהרה קצרה שהושגה על ידי רשתות מרובות שבהן חשף כי חזר בו מהצילומים חתונת רובה ציד עם ג'ניפר לופז.

"אני לא מגיב לטענות השוורים האלה, אבל לאור ההתקפות המקוונות המרושעות והמזויפות נגדי, אני לא יכול עכשיו במצפון טוב לעזוב את הילדים שלי [four] חודשים לצלם סרט ברפובליקה הדומיניקנית", אמר. "ליונסגייט תומכת בי בזה ואני אסיר תודה להם על כך".

סרט דוקוס בשם בית האמר שוחרר בספטמבר 2022 עם המאשימים של האמר והצהרותיהם נגדו.

האמר נזכר בראיון החדש שלו שהוא שקל ליטול את חייו כשהיה באיי קיימן לאחר שההאשמות עלו.

"פשוט יצאתי לאוקיינוס ​​ושחיתי החוצה הכי רחוק שיכולתי וקיוויתי שטבעתי, או שנפגעתי מסירה או נאכל על ידי כריש", הודה. "ואז הבנתי שהילדים שלי עדיין על החוף ושאני לא יכול לעשות את זה לילדים שלי".

האמר חולק את הארפר גרייס ופורד ארמנד עם פרודה אליזבת צ'יימברס. השניים היו נשואים ממאי 2010 עד יולי 2020 כשהודיעו על הפרידה בפוסט באינסטגרם.

המועמד לפרס גלובוס הזהב העריך בראיון שלו שהוא הפסיד בין 14 ל-16 מיליון דולר בשכר טרחת עורך דין ובתפקידי משחק שמהם לכאורה פוטר, וציין כי הוא "במאסיבי בחובות".

האמר טען כי הוא עובד כעת כבן לוויה מפוכח עבור מכור מחלים, וציין כי הוא "הולך לעבור לגור איתו ולחיות איתו".

"זה מרגיש כאילו ההחלמה שלי קיבלה תפנית מעצם היותי זה שזקוק לעזרה להישאר פיכח ועד שיכולתי לעזור לאחרים", סיכם. "שנים עשר צעדים בפעולה."

למרות השנתיים הסוערות האחרונות, האמר הסביר מדוע הוא לא ישנה דבר.

"אם מישהו ניגש אליי ונתן לי מנורת קסם ואמר, 'יש פה ג'יני, אבל זה נותן לך רק משאלה אחת. אם תשפשפי את המנורה הזו, השד ייצא וייקח אותך שנתיים אחורה, ואתה יכול לבטל את כל זה, 'לא הייתי עושה את זה'. על בסיס מין כוכב ציין. "עכשיו אני אסיר תודה על כל מה שקרה לי, כי, כפי שכתוב ב'שתים עשרה ושתים עשרה' [Twelve Steps and Twelve Traditions, the Alcoholics Anonymous guidebook]כאב הוא אבן הבוחן של התקדמות רוחנית."

אם אתה או מישהו שאתה מכיר עבר התעללות מינית, התקשר ל- מוקד תקיפה מינית ארצי בטלפון 1-800-656-HOPE (4673). איש צוות מיומן יספק תמיכה סודית, נטולת שיפוט, כמו גם משאבים מקומיים כדי לסייע בריפוי, החלמה ועוד.

קישור מקור