אשטון קוצ'ר היסטוריית היכרויות: אקסים, אשתו לשעבר, ועוד

אשטון קוצ'ר היסטוריית היכרויות: אקסים, אשתו לשעבר, ועוד

אשטון קוצ'ר פעם היה אחד הרווקים המתאימים ביותר בהוליווד, ותולדות ההיכרויות שלו מוכיחות זאת!

בעוד השחקן – שמככב ב-rom-com החדש של נטפליקס, אצלך או אצלימול ריס ווית'רספוןשהוקרן לראשונה בפברואר 2023 – יצא עם שלל כוכבניות לאורך השנים, אחד הרומנים הבלתי נשכחים שלו היה עם אשתו לשעבר דמי מוראיתו התחיל לצאת ב-2003 והתחתן ב-2005.

למרות שהפרש הגילאים של הזוג היה 15 שנה לשיחת טינסלטאון, אשטון ודמי נראה היה אחד הזוגות החזקים בתעשייה באותה תקופה; עם זאת, השחקנים זעזעו מעריצים ברחבי העולם כשהם עזבו את זה לאחר שש שנות נישואים. שֶׁלָהֶם לְהִתְגַרֵשׁ הסתיים ב-2013.

בזמן ההופעה ב"WTF עם מארק מרון” הפודקאסט בפברואר 2020, ה שני גברים וחצי הכוכב פתח לגבי היכן עמד מערכת היחסים של הלהבות לשעבר לאחר הפיצול. "אנחנו לא מסתובבים. אתה יודע. הכל טוב, אנחנו לא מבלים", אמר למארח מארק מרון, והוסיפה, "אני עושה מאמץ ממש מודע לשמור על קשר עם הבנות. זה היה שמונה שנים. אין שום רוע."

מדברים על רומר וויליס, טלולה וויליס ו צופית וויליס – הילדים של דמי מנישואיה עם האקס ברוס וויליס – אשטון המשיך, "אהבתי אותם ולעולם לא אפסיק לאהוב אותם ולכבד אותם ולכבד אותם ולדאוג שהם יצליחו בכל מה שהם רודפים אחריו. יחד עם זאת, אני לא אבא שלהם. אף פעם לא ניסיתי להיות אבא שלהם. תמיד היה לי כבוד לברוס ואני חושב שהוא בן אדם מבריק ואיש נפלא. אז אם הם לא רוצים אירוסין איתי, אני לא הולך לכפות את זה עליהם, אבל כולם כן, וזה נהדר".

ה חַוָה השחקן פגש לראשונה את אשתו הנוכחית, מילה קוניסתוך כדי כיכב המופע של שנות ה-70שהוצג לראשונה בשנת 1998. למרות ששיחקו את עניין האהבה של זה בסיטקום האהוב, בני הזוג לא התאחדו עד 2012, מכיוון שמילה הייתה רק בת 14 ואשטון היה בן 19 כשהחלו לצלם יחד לראשונה.

במהלך הופעה ב-2018 ב"WTF עם מארק מרון"פודקאסט, ה הבחורה הכי בת מזל בחיים שַׂחְקָנִית פתחו כיצד בני הזוג סוף סוף לקחו את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא. "עשיתי סרט בשם יזיזים. הוא עשה סרט שהיה מאוד דומה בשם ללא מחויבות. חיינו את הסרטים שלנו", היא אמרה אז. "היינו כאילו, בואו פשוט נתחבר. בוא נעשה חיים. שנינו רווקים. שנינו סומכים אחד על השני. הכל נהדר."

מילה המשיכה ואמרה שהיא הבינה שיש לה רגשות כלפי אשטון – לשניהם כוכב אורח בנטפליקס המופע של שנות ה-90 – כאשר הוא סיפר לה כלאחר יד על מישהו שהוא יוצא איתו. "הרגשתי כאילו קיבלתי אגרוף בבטן, ממש בן לילה", אמרה בפודקאסט. "הייתי כאילו, אתה יודע מה, בעצם אכפת לי ממך. אני לא רוצה לבלבל שום דבר אז אני פשוט אלך לפני שזה יהיה יותר מדי. והוא היה כמו, 'הבנתי'. ולמחרת, הוא הופיע לבית שלי והוא אמר, 'תעבור לגור איתי' ואמרתי, 'בסדר'".

הזוג התחתן ביולי 2015 וחולקים שני ילדים יחד, בירכו את הבת וויאט באוקטובר 2014 ואת הבן דימיטרי בנובמבר 2016.

המשך לגלול כדי לראות את היסטוריית ההיכרויות של אשטון קוצ'ר!

קישור מקור