אשטון קוצ'ר משבח את תמיכתה של מילה קוניס במהלך מחלה נדירה

אשטון קוצ'ר משבח את תמיכתה של מילה קוניס במהלך מחלה נדירה

מערכת תמיכה חזקה. אשטון קוצ'ר שיבח את אשתו ה"מדהימה", מילה קוניס, על תמיכתה בזמן שנאבק במחלת כלי הדם האוטואימונית "מסכנת חיים".

ה המופע של שנות ה-70 אלום, 44, הודה שאשתו, 39, היא "הטובה ביותר" אחרי הרופא שלו, ד"ר דוד אגוסנתן לה קרדיט על ההתקדמות ה"מרשימה" שעשה מאז האבחון שלו ב-2019.

"אני אגיד, אשתך הייתה מדהימה," אמר הרופא על הבחורה הכי בת מזל בחיים שחקנית במהלך פרק הבכורה של הבדיקה עם ד"ר דיוויד אגוס. "פשוט התכרבל שם לידך. זה היה דבר יפה לצפות בו".

דלקת כלי דם כרוכה בדלקת של כלי הדם, לפי Mayo Clinic. זה עשוי להשתפר ללא טיפול, אם כי תרופות נדרשות לרוב הסוגים כדי לשלוט בדלקת ולמנוע התלקחויות.

תמיכתה הבלתי מעורערת של קוניס עזרה לבעלה, לו התחתנה ב-2015, לעשות צעדים עצומים בהחלמתו. שלוש שנים בלבד לאחר הנקודה הנמוכה ביותר שלו מבחינה פיזית, הוא רץ את מרתון ניו יורק בנובמבר וגייס למעלה ממיליון דולר עבור ארגון הצדקה שלו Thorn, שמגן על ילדים מפני התעללות מינית.

ה שני גברים וחצי השחקן הסביר שהוא רוצה לעשות "קאמבק מלא" לאחר שמצבו הבריאותי הפך כל כך קשה שהוא התעורר "בבית החולים".

"לא יכולתי ללכת, והייתי כאילו, חכה שנייה, אם אני יכול לעבור מחוסר יכולת ללכת לריצת מרתון בטווח של שלוש שנים, אז אני יכול לתת לזה להיות חלק מהעבר ולהיות כמו 'חזרתי'. אני בסדר'", הסביר בסדרת Paramount+.

יליד איווה הרהר בעבר כיצד הרגיש "בר מזל להיות בחיים" לאחר הפחד הבריאותי שלו. "אתה לא באמת מעריך את זה עד שזה נעלם," הוא אמר בידור הערב בספטמבר. "עד שאתה הולך, 'אני לא יודע אם אי פעם אוכל לראות שוב. אני לא יודע אם אצליח לשמוע שוב, אני לא יודע אם אהיה מסוגל ללכת שוב."

קוניס מצדה הסבירה שהיא וקוצ'ר פשוט נאלצו "לעבור" את המצב בזמן שהוא נלחם על בריאותו.

"אני לא חושב שיש לך זמן לשבת ולדבר," ה אמהות רעות השחקנית אמרה ל-ET. "אתה הולך ומתמודד עם כל בעיה בריאותית שתקרה, אבל עדיין יש לך ילדים, עדיין יש לך משפחה, אתה צריך לחיות את החיים. ואני חושב שאנחנו כל כך ברי מזל שיש לנו אחד את השני, אבל באשר לשבת שם ולדבר ללא הרף על דברים, לא. אתה חייב לעשות."קישור מקור