אשלי אולסן נישאה ללואי אייזנר: פרטי חתונה

אשלי אולסן נישאה ללואי אייזנר: פרטי חתונה

באושר ועושר. אשלי אולסן נשוי "החבר הכי טוב" וחבר ותיק לואי אייזנר בטקס אינטימי, בקשר יכול לאשר.

"אשלי חיכתה ליום הזה הרבה מאוד זמן. היא התחתנה עם החברה הכי טובה שלה, והיא לא יכלה להיות מאושרת יותר", אומר גורם בלעדית בקשר של ה בית מלא מערכת היחסים של אלום. "למרות שהם ביחד יותר מחמש שנים, היא ולואי מעולם לא התהדרו ברומן שלהם. הם מאוד פרטיים, אבל חברים אומרים שהם מצפים להיות אחד מצמדי הכוח של ניו יורק ובסופו של דבר להקים משפחה".

השחקנית, 36, והיפה האמנית שלה, 34, נקשרו לראשונה ב-2017 לאחר שנפגשו על פי הדיווחים דרך חברים משותפים. ארבע שנים לאחר שעשו את הופעת הבכורה שלהם כזוג, השניים עלו על השטיח האדום בפעם הראשונה בחגיגת יום השנה ה-20 של תלמידי אייזנר הצעירים בבוורלי הילס, קליפורניה, בספטמבר 2021.

"אשלי עדיין יוצאת עם לואיס", אמר מקור נפרד בקשר ביוני 2021. "הוא לא משתוקק לאור הזרקורים, אז זה יתרון עצום. ואחותה התאומה, מרי-קייט [Olsen]מעריץ אותו."

למרות שהרחיקו את מערכת היחסים שלהם מעיני הציבור, אשלי ולואי שלחו שמועות על אירוסין כשהם זה לוקח שניים כוכבת נצפתה כשהיא עונדת טבעת זהב על הקמיצה השמאלית שלה במאי 2022. לאחר יותר מחמש שנים ביחד, ב-4 בינואר, עמוד שישי דיווח כי הזוג קשר את הקשר בטקס פרטי של בל-אייר ימים לפני השנה החדשה.

"החתונה הייתה קטנה יחסית למולטי-מיליונר", מספר המקורב בקשר של הנישואים הפרטיים שלהם, והוסיפו כי "אשלי ולואי לא אוהבים פזרנות מוגזמת".

"זה היה בבית של חבר או בן משפחה בבל אייר, מאוד קלאסי, בערך 50 אורחים ושמעתי שהיא לבשה שמלה לבנה ארוכה שנראתה [like] וינטג' קוטור", ממשיך המקור, "היא נראתה מדהים. אחיותיה מרי-קייט ו אליזבת [Olsen] היו נוכחים. הכל היה מאוד שקט, אבל אף אחד לא ציפה ממנה למשהו פחות".

באשר לעתידו של הנשוי הטרי, המקורב מציין כי "אשלי תמיד חלמה על שני ילדים".

נציג של אשלי לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור