אשלי ראסל טוענת שאדם לוין שלח הודעות DM פלרטטניות באינסטגרם

אישה חמישית בשם אשלי ראסל עלה בטענות לכך אדם לוין שלח לה הודעות פלרטטניות בתוך שערוריית הבגידה הנוכחית שלו.

ראסל, שמנהל בריאות ופעילות גופנית חשבון אינסטגרם עם קצת יותר מ-5,700 עוקבים, טענו DailyMail.com שלוין, 43, החלה לצפות בסיפורי האינסטגרם שלה במרץ. לאחר מכן הוא התחיל לעשות לייק לפוסטים שלה ולשלוח לה הודעות ישירות.

הסטודנטית, בת 21, טענה שזמרת "היא תאהב" תענה לתמונות שלה מתאמנת, אם כי בדרך כלל תמחק את ההודעות שלו ברגע שהיא קראה אותן.

ראסל אמרה שהאינטראקציות היומיומיות שלהם נעצרו בסופו של דבר כשהזהירה את לוין שהוא עומד להיתפס מפלרטט עם נשים באינטרנט.

הזמר מארון 5 התחתן בהטי פרינסלו בשנת 2014. חלק הצמד הבנות דאסטי וג'יובעוד שדוגמנית העל, 34, נמצאת כעת בהריון עם תינוק מספר 3.

מאט ברון/BEI/Shutterstock

תושבת אלבמה גם שיתפה צילומי מסך של הודעות שקיבלה לכאורה מלווין.

בהודעה ישירה מ-13 במרץ, הופיע הזמר "זז כמו ג'אגר" שהגיב על שגרת האימונים של ראסל. "יום אימוני רגליים. הכי חשוב והכי קל לדלג עליו [laughing emoji]," הוא כתב.

"אתה בקולג' נכון?" הוא שאל מאוחר יותר בשיחה, אם כי ההקשר אינו ברור. לשעבר קוֹל מאמן מלווה בכתיבה, "עבודה יפה על הרגליים. #מְחוּיָבוּת."

ראסל הודתה שהיא חושבת שזה "מוזר" שלוין שולחת הודעות ל"בחורה אקראית בקולג'", אם כי המשיכה להתבכיין כדי לראות כמה זמן זה יימשך.

היא הוסיפה שלוין אמר לה לכאורה שהוא מצא את החשבון שלה בעמוד ה-Instagram Explore שלו כי הוא "עוסק בכושר".

"[He would message] כמעט כל יום בלילה בסביבות 22:00 זמני. הייתי בודק בכל פעם שפרסמתי סיפור, שהיה כל יום, והוא תמיד נצפה על ידיו", אמר ראסל. "הוא היה אוהב בעיקר סיפורי שלל ותמיד היה עונה עם משהו שקשור לרגל או ליום שלל בחדר הכושר".

ראסל המשיך והטיח את לוין על כך ששלח הודעות לנשים אחרות בזמן שהוא נשוי לפרינסלו. "אני חושב שזו המשמעות האמיתית של חוסר כבוד כלפי אישה. זה מאוד עצוב לי שהוא נשוי ועושה את הדבר הלא בוגר הזה", אמרה.

היא ה האישה החמישית שמגיעה עם האשמות שאב לשניים שלח לה הודעות פלרטטניות.

ראסל ונציג של לוין לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

האישה הראשונה שהתבטאה נגד זמרת "הטעויות היפות" הייתה סאמנר סטרוד. ב-19 בספטמבר, דוגמנית האינסטגרם, בת 23, פרסמה הודעות DM שהיו לכאורה מלוין ב-TikTok וִידֵאוֹ. היא טענה כי הרומן לכאורה נמשך כשנה, בעוד היא גם הודתה כי חשה "מנוצלת" ו"מניפולציה" על ידי לוין.

לאחר שסטרוה הגישה את טענותיה, לוין שבר את שתיקתו עם פוסט בסטוריז באינסטגרם מכחיש את הטענות ב-20 בספטמבר.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב בהצהרה. "במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

לוין המשיך, "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".

בעוד יותר נשים – כולל מדריך היוגה לשעבר של לוין – התייצבו עם האשמות דומות, נראה שפרינסלו עומד לצד הגבר שלה כשהם נראו אריזה ב-PDA ב-21 בספטמבר.קישור מקור