אשתו של בם מרגרה, ניקול בויד, הבן פיניקס: משפחתו

כוכב ריאליטי בם מרגרה נמצא באור הזרקורים בשנים האחרונות עקב צרות משפטיות ותקופות גמילה, וחיי משפחתו היו סוערים. למד על אשתו וילדו למטה.

מי היא אשתו של בם מרגרה?

ה חֲמוֹר כוכב, שאמר בעבר שהוא סבל מהפרעה דו קוטבית, ו ניקול בויד נישואים באוקטובר 2013 ברייקיאוויק, איסלנד. מערכת היחסים ביניהם הייתה רצופת מתח לאורך השנים.

טוד וויליאמסון / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

בשנת 2021, מרגרה הדאיגה את המעריצים כאשר פרסם סרטון דרך אינסטגרם שמראה אותו זורק סדרה של צעצועי מין על בויד במהלך ויכוח מוזר.

"קניתי לך buttplug אבל זה בשביל הפה שלך כדי שתוכל להפסיק את כל הדיבורים שלך," הוא צעק בזמן שהשליך את המוצר דרך חלון המכונית, ומאוחר יותר הוסיף, "וקניתי לך את הגומי הגדול והמדהים הזה. אתה יכול להשתגע בעצמך."

לאחר מכן הוא החל להטיח עלבונות על בויד, והאשים את בנם, פיניקס, בחוסר האינטימיות שלהם.

"היי, כולם, האם אי פעם התעלקתם על ידי בחורה? ובכן, אם יש לך, הקלד אותי וספרי לי על זה כי אני שוכח כי היא כל כך קשורה בירך לפיניקס, עד שאני נהפכת לטמפנית של שתי משאבות," אמרה מרגרה בסרטון, וטענה שהוא ובויד קיימו יחסי מין "כל 10 ימים. אם יהיה לי מזל." אשתו מחאה כפיים ואמרה שהוא לא "התקלח כל כך הרבה" או מצחצח שיניים.

מרגרה נכנס ומחוץ לגמילה מאז 2009. במאי 2022, הוא חגג שנה אחת של פיכחון באמצעות אינסטגרם.

האם לבאם מרגרה יש ילדים?

ה ויוה לה באם כוכב ובויד קיבלו את פניהם של ילדם היחיד, בנם פיניקס, בדצמבר 2017. לשם שהם בחרו עבור הקטן שלהם יש למעשה משמעות מאוד מיוחדת מאחוריו.

"אמרתי את זה וכולם אהבו את זה, אז דבקנו בזה", אמרה מרגרה בעבר אֲנָשִׁים. הוא גם הזכיר שהכינוי הרגיש מיוחד מכיוון שהוא ובויד נפגשו לראשונה בתיאטרון פיניקס בפטאלומה, קליפורניה, שם אחיו ג'ס מרגרההלהקה של CKY הופיעה באותו זמן.

נראה כי מרגרה נכח בחייו של בנו ושיתף סרטונים שלו מלמד את הפעוט לרכוב על סקייטבורד. עם זאת, בשנת 2021, ניקול הגישה בקשה למשמורת מלאה על הפניקס, למרות העובדה שבני הזוג אינם גרושים ולא הייתה להם כל הגשת גירושין באותה עת, על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר.

בויד הייתה מוכנה לתת לבעלה זכויות ביקור במעקב, למרות שהיא תיתן אישור סופי למוניטור המועדף על מרגרה.

האם לבאם מרגרה יש משמורת על בנו?

תיק המשמורת שלהם עדיין תלוי ועומד, אבל נראה שבויד מבלה את רוב הזמן עם פיניקס.

איפה באם מרגרה עכשיו?

מרגרה דווח כנעדר ביוני 2022 לאחר שעזב את מתקן הגמילה שמינה בית המשפט שלו בפלורידה ללא אישור, לפי TMZ. על פי החשד, הוא אמר למנהל המתקן שהוא מתכנן לעזוב ולהיכנס למרכז גמילה אחר מכיוון שהוא לא מרוצה מההגבלות במתקן, כך דיווח האאוטלט.

נציגי מרגרה לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור