אשתו של ג'דידיה דוגאר קייטי נאקאצו בהריון עם תינוק מספר 2

אשתו של ג'דידיה דוגאר קייטי נאקאצו בהריון עם תינוק מספר 2

תינוק נוסף של דוגאר בדרך בשנת 2023! ג'דידיה דוגהראשתו של קייטי נאקאצו בהריון ולבני הזוג יש תינוק מס' 2 בדרך. זה מגיע רק שבעה חודשים לאחר לידת ילדם הראשון, בנם טרוט, במאי 2022.

"יש לנו כמה חדשות. חדשות גדולות", הודיע ​​ג'ד, בן 23, ביום שישי, 16 בדצמבר, סרטון יוטיוב, בעודו פנה לקייטי, שלבשה סווטשירט שעליו נכתב, "שמחה לעולם הו, ואני בהריון". קייטי, בת 24, הגיבה, "אני בהריון… הפתעה!"

הסרטון חזר במקור ל-16 בספטמבר, כשג'ד אמר לצופים, "זה היה אתמול שקייטי באה אליי ואמרה 'יש לי הפתעה בשבילך, אני אספר לך הלילה".

"היא משכה אותי הצידה והיא אמרה, 'היי, אז עשיתי את בדיקת ההריון הזאת יום קודם והיא אמרה שיש קו קלוש שעלה והיא אמרה שאני לא בטוחה אז לקחתי עוד אחת הבוקר, שתהיה היו אתמול בבוקר, וזה חזר חיובי'", המשיך.

בני הזוג הודיעו למשפחתם במסיבת חג המולד בנושא "סוודר מכוער". אָחוֹת יאנה דוגר נראתה מקסימה כמו שדון, כשהיא הגיבה באושר להודעה על הסוודר של קייטי.

ג'ד התבדח, "יש לנו תאומים איריים! לא ממש", בהתייחס לכינוי שניתן לזוג אחים שנולדו בהפרש של פחות משנה.

קייטי חשפה שתאריך הלידה של התינוק שלהם הוא יום אחרי אחותו של ג'ד, ג'וי-אנה דוגהראמורה ללדת את התינוק מספר 3. היא הכריזה על חדשות ההיריון שלה בפוסט באינסטגרם ב-5 באוקטובר, מראה את בעלה המחבק אוסטין פורסיית' ועריכת צילומי אולטרסאונד. מאוחר יותר חשפה ג'וי-אנה שהיא חישבה את תאריך הלידה של תינוקה להיות יום שלישי, 23 במאי 2023.

אפילו אבא של ג'ד ג'ים בוב דוגראשר יחד עם אישה מישל דוגהר חולקים 19 ילדים, הופתעו מהמהירות שבה הזוג מרחיב את משפחתם. "ברצינות? אתה? מספר שתיים! חשבתי שיש לך רק אחד," אמר ג'ים בוב לבנו, שהשיב, "אנחנו מנסים להדביק אתכם."

בסרטון, קייטי החזיקה את הילד הגדל והמקסים של בני הזוג, ששמו המלא הוא טרוט אוליבר דוגאר. הוא הגיע ב-2 במאי 2022, ובספטמבר, הילד השני של בני הזוג כבר היה בדרך. בסרטון חשפה קייטי, "גילינו בטיול בחוף פלורידה", שבקרוב תהיה למשפחה בת שלוש תוספת חדשה.

קישור מקור