אשתו של ג'ד דוגר, קייטי נאקאצו, יולדת את התינוק התינוק טרוט

הורים טריים! ג'ד דוגר ואשתו קייטי דוגר (לבית Nakatsu) קיבלו את ילדם הראשון ביחד, תינוק!

ג'ד, בן 23, לקח את זה אינסטגרם ביום שלישי, 3 במאי, לשתף את התמונות הראשונות של בנם. התמונה הראשונה בשקופית תפסה את ג'ד וקייטי, בני 23, מחייכים כשהם מחזיקים את הרך הנולד בבית החולים, בעודם עוקבים אחר צילומים. סומך על אוהדים מסתכלים מקרוב על התינוק.

"הוא פה! אנחנו אוהבים אותך כל כך, מותק נכון!" כתב ג'ד בכיתוב. לאחר מכן הוא חשף את שמו המלא של בנם הוא טרוט אוליבר דוגאר והוא נולד ביום שני, 2 במאי, בשעה 18:34. התינוק שקל 8 ק"ג והיה בגודל 20.5 אינץ'.

האב הגאה גם הסביר את המשמעות מאחורי שמו של בנם. הוא שיתף שטרואט פירושו "לוחם למען ישו" ואוליבר פירושו "שלום".

זמן קצר לאחר שג'ד הכריז על החדשות, מיהרו בני משפחתו, חבריו ומעריציו של כוכב הריאליטי למדור התגובות לברך את הזוג.

באדיבות ג'דידיה דוגר/אינסטגרם

"מזל טוב ענק חברים!! הוא מקסים," להעלות את בייטס כתב לוסון בייטס. משתמש באינסטגרם הוסיף, "מזל טוב תהנה מהחבר החדש במשפחתך ומחבילת השמחה החדשה שלך."

בני הזוג גם חלקו א סרטון יוטיוב שתיעד את כל סיפור הלידה שלהם.

"הרבה רגשות אבל אני נרגשת שנצליח לעשות את זה ביחד", אמרה קייטי לג'ד בדרך לבית החולים לאחר שהתפללו. בני הזוג ארזו את מזוודותיהם וכבר היה עם כיסא בטיחות במכונית כשהם פנו לבית החולים. "הוא מסתובב כמו אדם משוגע," התבדחה קייטי בזמן צירים.

ג'ד וקייטי הפיקו את המרב מהחוויה כשהם נהנו מחטיפים, קפצו על כדור ושיחקו במשחקי קלפים.

מאוחר יותר בקליפ, הזוג הלך לישון לפני שקייטי התעוררה וגילתה שדופק הלב של התינוק יורד. היא התהפכה לפני שהטקסט על המסך נכתב, "הישארו מעודכנים לחלק 2".

ג'ד וקייטי הודיעו בעבר על ההריון רק חמישה חודשים לאחר שהתחתנו באפריל 2021.

"היא נבדקה חיובית אבל לא ל-COVID", כתבה כוכבת TLC לשעבר דרך אינסטגרם בספטמבר 2021. ניתן היה לראות את הזוג מתנשק בזמן שקייטי החזיקה שלט שעליו נכתב, "ואז היו [three]."

הזוג היה נלהב מהפרק הבא שלהם יחד ושיתפו את כל הפרטים על ההריון של קייטי בסרטון יוטיוב בן 10 דקות.

"לקחנו בדיקת הריון. הרגשתי די מצחיק בשבועות האחרונים", הסבירה קייטי בקליפ. "סבלתי מהתכווצויות, נפיחות, רק דברים שונים שהיו מוזרים… אני צריכה לעשות בדיקת הריון. אם זה שלילי, אנחנו צריכים ללכת לרופא ולוודא שהכל בסדר”.

היא עשתה את הבדיקה בחדר האמבטיה בוול-מארט, והזוג החל "לצעוק במגרש החניה" לאחר שהתוצאות חזרו חיוביות.

חודשים לאחר מכן, ג'ד וקייטי הודיעו שהם מצפים לתינוק בסרטון גילוי מגדר מתוק ששותף ב-7 בינואר.

בסרטון יוטיוב שכותרתו "JED & KATEY DUGGAR – GENDER REVEAL!!!", קייטי וג'ד תיעדו את מסיבת חשיפת המגדר שלהם. בני משפחתם וחבריהם התאספו בפארק מקומי, שם גילה ג'ד את המין של ילדם הראשון על ידי חבטה בכדור מלא באבקה צבעונית עם מחבט בייסבול. צבע העשן היה כחול, מה שהצביע על כך שהם מצפים לילד.קישור מקור