אשתו של ג'וש דוגר, אנה, רומזת לביקור בכלא ביום הולדתה

ג'וש דוגראשתו של, אנה דוגררמזה לבקר את כוכבת הריאליטי המושפלת בכלא לרגל יום הולדתה.

"רשמית 34. [14 years] מאז שאמרתי, 'כן!' טיול בכביש לבקר את הבסט שלי. 'אפילו אם' של MercyMe בשידור חוזר. 'אלוהים, אני אדבק בך, ויהי מה'. היית נאמן. היית טוב", כתב האישיות לשעבר של TLC, 34, דרך Instagram Stories ביום חמישי, 23 ביוני.

באדיבות אנה דוגאר/אינסטגרם

ההודעה הנדירה של אנה מגיעה פחות מחודש לאחר שג'וש, בן 34, נידון ל-12 שנות מאסר לאחר שנמצא אשם באשמת קבלת והחזקת חומר התעללות מינית בילדים בדצמבר 2021. למרות שהאישום האחרון בוטל במהלך משפטו לעונש במאי. בן 25, אב לשבעה, שחולק את הילדים מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית, מייסון, מריאלה ומדיסון עם אנה, יהיה גם הוא על תנאי למשך 20 שנה עם שחרורו.

בנוסף, לג'וש אסור לבקר ללא פיקוח עם ילדיו, לא תינתן לו גישה למחשב ולא יוכל לצפות בתוכן פורנוגרפי למבוגרים.

נכון לעכשיו, לא ברור היכן 19 ילדים וספירהg alum ירצה את עונשו. עם זאת, אנה ממשיכה להיצמד אליו. "אנה מסתמכת על אמונתה כדי להתמודד עם האתגרים שלפנינו", אמר מקורב באופן בלעדי בקשר.

באשר לילדים של הזוג, הם "יהיו בסדר לזמן מה", הבטיח המקור, "אבל אז הם יתחילו לשאול מיליון שאלות". בסופו של דבר, זה "הרבה" עבור אנה "להתמודד". למרות זאת, יליד ארקנסו הוא "חזק ונחוש".

רבים מבני משפחת דוגאר, כולל ג'ים בוב ו מישל דוגר, המשך לתמוך באנה. "משפחתה של אנה, בני הזוג קלר, התגודדה סביבה, אבל היא עדיין קרובה גם לדוגארים", ציין המקורב. "היא לא הפנתה עורף לחמותיה."

למרות המאסר הממושך של ג'וש, לאנה אין כוונה לסיים את נישואיהם או למצוא בן זוג רומנטי אחר, גם אם האפשרות עומדת לרשותה. "היא לא הטיפוס שמחפשים או אפילו שוקלים להתחיל חיים חדשים עם גבר אחר, אבל יש הרבה גברים חזקים ודתיים בכנסייה שיעריכו יטפלו באישה כמו אנה", אמר בעבר מקור נפרד. בקשר. "יש הרבה אהדה כלפיה."

קישור מקור