אשתו של ג'סי ג'יימס בוני מגישה נגדו צו מגן

ג'סי ג'יימסאישה בהריון, בוני רוטן (שם אמיתי: אלינה אנטואנט ג'יימס), מאשימה אותו ב"התנהגות המהווה אלימות במשפחה" במסמכי בית משפט חדשים שהושגו על ידי בקשר.

לפי הניירת המשפטית שהוגשה ביום רביעי, 7 בדצמבר, רוטן, בת 29, טענה שהיא ואיש הריאליטי, בן 53, "נקלעו לוויכוח" ב-28 בנובמבר 2022.

"הוא נכנס לי לפרצוף, קרא לי 'פיגור מלך' (שהוא הודה במדיה החברתית)", היא טוענת בתצהירה. "התחננתי בפניו שיפסיק ועמדתי מול הדלת. הוא תפס אותי והכניס אותי למנעול ראש והזיז אותי מהדלת. אחר כך הוא הזיז אותי מהדרך, והלכנו לדלת כדי לצאת מחדר השינה, והוא טרק את זרועי בדלת של דלת חדר השינה."

רוטן המשיך במסמכים, "הוא נכנס למשרד לקחת את המפתחות שלו, ויצאתי איתו החוצה וניסיתי לדבר איתו, אבל התייאשתי ועליתי למעלה. עליתי למעלה והייתי בטלפון עם חבר שלי במדינה אחרת בניסיון לארוז את הדברים שלי כשהוא עלה למעלה והלך אחריי כשהתחננתי שיעזוב וביקשתי ממנו להתרחק ממני".

"הוא אמר לי 'תוציא את ה-f-k מהבית שלי'", טוען רוטן בניירת. "אמרתי, 'אני מנסה! אני אורזת, אז בבקשה תעזוב אותי בשקט!' אבל הוא לא עזב אותי לבד ועדיין עקב אחרי בחדר, והתקשרתי למוקד 911 כי פחדתי ממנו. אחר כך הוא הלך אחריי לכל חדר בזמן שדיברתי בטלפון עם המוקדנית ואז ברגע שהוא שמע שאני בטלפון עם 911, הוא אמר לי להירגע, השוטרים באו, ואני עזבתי והלכתי למלון. לַיְלָה."

רוטן טענה אז שהיא לא דיברה עם בעלה במשך "ימים" אבל חזרה הביתה ב-30 בנובמבר "כדי לנסות לדבר איתו". כשהבחינה בטלפון של ג'יימס, רוטן טענה שראתה את צ'ופרים אמריקאים כוכב לכאורה "מדבר עם בנות אחרות בזמן [she] נעלם."

באדיבות בוני רוטן/אינסטגרם

"הוא קרא לשוטרים על שלקחתי את הטלפון שלו", טוען רוטן. "השוטרים הגיעו לבית ואמרו לי, 'אל תעשה את זה'. הם גם אמרו שהם לא יכולים לגרום לי לצאת מהבית כי לא קרה כלום. החלטתי לעזוב לנסוע לטולסה כי הייתי מודאג לגבי מה עוד יכול לקרות בהתבסס על יום שני בערב. הוא התחנן עבורי בחזרה ברשתות החברתיות כל סוף השבוע. דיברנו ביום שישי כשהייתי בטולסה, מכיוון שהגשתי בקשה לגירושין. יצרתי קשר עם עורכי הדין שלי וביקשתי מהם לא להתאים את הגירושין".

כוכבת הפורנו לשעבר הוסיפה במסמכי בית המשפט שכאשר היא חזרה הביתה, "הכל היה בסדר גמור עד" 5 בדצמבר, שלטענתה היא "גילתה שהשיחה 911 עומדת להשתחרר לתקשורת".

"הבעתי כמה אני מצטערת על כל הבלגן שזה גורם, והוא כעס עלי מאוד וקרא לי 'מזון תחתון' ו'משתמש'", טענה במסמכים.

לאחר מכן טענה רוטן שהיא התנצלה בפני ג'יימס שוב, אבל הוא האשים אותה בכל דבר. עם זאת, רוטן טענה כי התגוננה וציינה בפניו כי הוא "כן שם [his] ידיים למעלה [her]" וכי הוא "כן דיבר עם נקבות" בעקבות המריבה הראשונית ביניהן. לאחר שהבוגר של ספייק TV נסוג למעלה, בוני טענה שניסתה לדבר איתו, אך הוא לכאורה איים להתקשר למשטרה. לאחר מכן הוא עזב את ביתם, על פי הודעתו של רוטן בתצהיר.

"הייתי למטה בחדר למטה כדי ללכת לישון, וחסמתי את הדלת עם כיסא כדי שהוא לא יוכל להיכנס לחדר כי לא רציתי שהוא ייכנס ויצעק עלי או יתחיל להסלים משהו מ שם", טענה שחקנית הקולנוע למבוגרים לשעבר. "למחרת, התעוררתי, שהיה ב-5 בדצמבר, שמתי לב שנרתיק הנשק שלי מהנסיעה היה במשאית. אז הלכתי למשאית לקחת את הדברים שלי. חזרתי לחדר השינה כדי לשכב בחזרה כי יש לי שפעת. סגרתי את הדלת בחוזקה, והוא התפרץ ואמר, 'אם תטרוק את הדלת שוב, אני הולך לקרוא למשטרה!' לא עשיתי שום דבר בשביל שהוא יגיב ככה".

לאחר מכן ציינה רוטן שהיא מאמינה שג'יימס מנסה "להשיג [her] בכל מחיר" וכי הוא "מנסה להגיב ולמצוא כל דרך שהוא יכול לעשות [her] להיראות רע" בפומבי.

"אתמול, ב-6 בדצמבר, פתחתי את החסימה שלו, והוא שלח לי שלל הודעות טקסט שהתחנן שאחזור הביתה", טוען רוטן. "הוא התקשר לחבר הכי טוב שלי ושאל איך הוא יכול לגרום לי לחזור הביתה. אמרתי לו במפורש שאני לא מעוניינת לחזור הביתה או להיות בקרבתו מכל סיבה שהיא, שאני לא מאוהבת בו ושגמרתי לחלוטין עם הקשר הרעיל הזה. אחר כך הוא התעצבן שאני לא לוקח את הפיתיון ואז אמר שהוא מפחד ממני. אם הוא פחד ממני, למה הוא שלח לי הודעה שאחזור הביתה ואמר לי שהוא כל כך אוהב אותי וקרא שאני בהריון ושאני אשתו?"

רוטן טענה אז שהיא "מעולם לא עשתה שום דבר [James] פיזית" וכי היא מאמינה שזו "מזימה להרוס [her] מוניטין, פרנסה ו [her] קריירה."

"אני מאמנת כלי ירייה ואני בעלת נשק אחראי", סיכמה בניירת. "ג'סי יודע שכך אני מתפרנס, והוא מנסה להשפיע לרעה על חיי בכל מחיר. אני רוצה להיות מוגן מפניו, מכיוון שאני מאוד מפחד ממה שהוא מסוגל לעשות במובנים רבים ומקווה באמת שכולם יראו את המשחקים שהוא משחק. אני חושש שג'סי יגרום לי לנזק בלתי הפיך שממנו לעולם לא אוכל להתאושש".

ב-30 בנובמבר, רוטן טענה בפומבי דרך הסטוריז שלה באינסטגרם שבעלה "ניסה לפטר נשים אחרות".

"אני כל כך פגועה מכל מה שהוא עשה לי", טענה רוטן בהצהרה הראשונית שלה בסטוריז באינסטגרם. "הוא לא נתן אפ-ק על אף אחד מלבד עצמו. הוא באמת בן אדם מגעיל. אני לא אוהב לשים את זה במדיה החברתית, אבל זו הדרך היחידה שהוא ירגיש משהו היא אם כולם ידעו מה הוא באמת [sic]."

מאוחר יותר הכחיש ג'יימס והתנצל בפני אשתו יומיים לאחר מכן דרך האיש שלו אינסטגרם חֶשְׁבּוֹן.

"מותק, לא בגדתי בך אני נשבע!!" ג'סי כתב בכיתוב האינסטגרם הארוך שלו ב-2 בדצמבר. "אני מצטער שנקלענו לריב. אני מצטער שקראתי לך 'מפגר' כשרבנו. אני יודע שזה רק עצבן אותך יותר, ולא עשה שום דבר כדי לשפר את המצב. זה היה מחוץ לקו וילדותי ולא בוגר. אני מצטער שעשיתי את זה. נא לדעת. אף פעם לא חשבתי לבגוד בך. מעולם לא ניסיתי לבגוד בך. מעולם לא היה לי חשק לבגוד בך. אתה היחיד שאני רוצה, לנצח."

ביום שני, 5 בדצמבר, רוטן חשפה שהיא הגישה תביעת גירושין, ולאחר מכן הגישה אי תביעה ו"פרסמה בטעות [her] עסק פרטי בין [her] בעל ו [her] ברשתות החברתיות". עם זאת, היא הגישה בקשה לגירושין בפעם השנייה ביום שלישי, 6 בדצמבר, במחוז הייס, טקסס, על פי מסמכים שנצפו על ידי בקשר.קישור מקור