אשתו של וויליאם דניאלס בוני בארטלט מגינה על בגידה הדדית

אשתו של וויליאם דניאלס בוני בארטלט מגינה על בגידה הדדית

משתפת את האמת שלה. ילד פוגש עולם אלום וויליאם דניאלס' אשה, בוני ברטלטהגנו על בגידתם ההדדית לאחר שחשפה שלשניים היו רומנים במהלך העשור הראשון לנישואיהם.

"אתה צריך להבין שאנחנו עדיין חיים במדינה פוריטנית מאוד", הראשון בית קטן בערבה כוכב, 93, סיפר אֲנָשִׁים ביום שלישי, 24 בינואר."[When we got married], אנשים פשוט היו משוחררים לגבי דברים. הדבר היחיד הוא שזה פוגע בך, עושה קצת נזק להערכה העצמית שלך. זה כואב מאוד מאוד. … אתה צריך לחיות במהלך הזמן הזה כמבוגר כדי לראות איך זה היה."

בני הזוג קשרו את הקשר בשנת 1951. הם חולקים את בניהם המאומצים, רוברט ו מייקל דניאלסבנוסף לבן שמת רק 24 שעות אחרי שבוני ילדה ב-1961.

בראיון שלה, בוני תיארה את שנות ה-50 כ"תרבות" שהייתה "פשוט אחרת". עם זאת, היא עדיין הודתה שלה ולוויליאם, בן 95, יכלו להסתכסך אם לא היו עוברים ללוס אנג'לס.

"הוליווד הייתה באמת החסד המציל עבור הנישואים שלנו, כי ברגע שהגענו להוליווד, והיינו כאן וחיינו כמו משפחה רגילה ויש לנו סופי שבוע בבית עם הילדים שלנו ועשינו דברים, זה היה [a] סיפור אחר לגמרי", הסבירה. "אף אחד לא רצה יותר מזה."

ה אהבת חיי אלום גילה אז שנישואיהם "יכלו להתפרק בכל עת [in] 10 השנים הראשונות האלה אם אחת מהן [them] נגיד התאהב במישהו, אבל [they] מעולם לא עשה."

"שנינו מאוד רצינו להיות ביחד", סיכמה בוני. "האהבה מעולם לא פסקה."

ההערות של זוכת פרס האמי הגיעו ביום שבו ספר הזיכרונות החדש שלה, אמצע הקשת, שוחרר. בו חשפה בוני כי לה ולבעלה – המפורסם בזכות גילום המורה המסור, מר פיני, בסיטקום של דיסני – היו רומנים מחוץ לנישואים.

"מעולם לא הרגשתי קשורה לנאמנות, וגם לא ביל", כתבה בוני בספר, והוסיפה כי היה לה "רומן שנמשך כמה חודשים" ב-1959 עם שחקן. עם זאת, מערכת היחסים של וויליאם משנות ה-70 עם מפיק ניו יורקי הותירה את בוני "הרוסה", מה שהיא התוודתה גרם לה לחשוב מחדש על "כל סוג של נישואים פתוחים".

למרות הקשיים שלהם, בני הזוג נשארו ביחד ונשואים כבר 72 שנים.

"החיים הם פתרון בעיות", אמרה בוני ל-Fox News ב-17 בינואר, בהתייחסה לאופן שבו היא וויליאם "היו צריכים לגדול יחד" כדי להתגבר על הקשיים בנישואיהם. "ביל ואני התקדמנו מיום ליום, ובסופו של דבר, הימים הצטברו. היינו שמחים ביחד ועצובים ביחד, ואיכשהו נשארנו ביחד שבעה עשורים".

קישור מקור